App Store Google Play

У Дніпрі 77 нових патрульних склали присягу

02.03.2018 10:40
У Дніпрі 77 нових патрульних склали присягу

Вчора, першого березня, в патрульній поліції Дніпропетровської області відбулося поповнення. По завершенню 4-місячного навчання 77 новачків склали присягу. Незважаючи на складні погодні умови нові патрульні посміхаються – вони готові до труднощів. Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Дніпра, інформує Дніпроград.

Серйозні, згуртовані в один голос промовляють слова присяги. Вітаючи колег, начальник Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Андрій Калюжний відзначив:

«Ви стали на нелегкий, але вірний шлях виконувати важливу місію – захищати закон та порядок. Ласкаво просимо до нашої великої поліцейської родини!».

Також патрульних привітали представники місцевої влади, ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Андрій Фоменко та заступник начальника ГУНП в Дніпропетровської області Володимир Богоніс.

«Ви – справжні поліцейські, - сказав він, - ви чітко усвідомлюєте, що вас чекає попереду, оцінюєте всю відповідальність за той вибір, який зробили. Бажаю вам звершень у вашій роботі. Шануйте один одного! І найголовніше – я бажаю аби ви після кожної зміни поверталися до своїх родин живими і неушкодженими».

Після урочистостей патрульні розходяться до командирів батальйонів, які у цей час спостерігали за новенькими та згадували свою присягу. Патрульна Карина Юрченко розповідає, що мріяла працювати в поліції ще з 5 класу, тому дуже радіє, що її мрія здійснилася.

«Навіть, не віриться, - каже вона, - Лише здавалося вчора ми розпочали навчання. Я не боюся труднощів. Адже готова служити і захищати!».

Патрульна Єлизавета Аршавська зробила вибір на користь служби в патрульній поліції свідомо - вирішила продовжити традицію військової родини і служити людям та своїй країні.

«Навчання було досить складним, віднімало увесь час, - розповідає вона, - втім, тепер ми готові виконувати свої обов’язки». У її колеги Євгена Дудки відмінний настрій. «Відбір і навчання для мене не було складним,- каже патрульний, - почував себе як риба в воді, тепер готовий служити». 

Відсьогодні нові патрульні вийдуть на перше чергування. 

Для тих, хто хотів би приєднатися до них, повідомляємо - набір ще триває.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...