App Store Google Play

Транспортний колапс Ломівського і Кам'янського масивів: позиція дніпрян і активістів

02.03.2018 19:00
Транспортний колапс Ломівського і Кам'янського масивів: позиція дніпрян і активістів

У Дніпрі після скорочення автобусного маршруту №124 та перенесення тупику іншого маршруту №125 з Кам'янського масиву на Лівобережний-2, мешканці Кам'янського не змогли потрапити на роботу, тому 1 березня вийшли на мітинг та перекрили дорогу. Подробиці транспортного скандалу розповіла мешканка житлового масиву Кам'янський, 2 березня, під час прес-конференції в ІА “Інформатор”, передає Дніпроград з місця подій.

Автобусні маршрути №124 і №125 перевозили людей з житлового масиву Кам’янський до центру міста. Аналіз пасажиропотоку, який замовила міська рада, начебто виявив, що в час-пік цим маршрутом користується щонайбільше 10-11 людей. Тому 19 лютого маршрути №125 та №124, які обслуговували різні АТП, були штучно ліквідовані та передані підконтрольному окремим зацікавленим представникам міської ради АТП, власником якого є пан Пінегін. Замість двох автобусних рейсів був введений новий маршрут №125 з житлового масиву Лівобережний-2 до площі Старомостової. Такі зміни спровокували справжній транспортний колапс. 

"Люди вишукуються у черги та чекають транспорт по декілька годин. Я, як мешканка міста, маю повноцінне право зранку без проблем та з комфортом доїжджати до роботи та ввечері додому, не стоячи, притулившись щоками до скла, а нормально - сидячи", - розповіла представник ініціативної групи місцевої громади Наталія Ярема.

В свою чергу, директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Маковцев запевнив, що міськвиконком не приймав ніяких рішень щодо реорганізації маршрутів № 124 і 125. Він наголосив, що останній маршрут скорочений до площі Старомостової, але за його словами, рішення ніхто не ухвалював, і це рішення схвалене суто автоперевізниками.

"Ситуація дуже неоднозначна. З точки зору Закону - до департаменту причепитися немає за що. Є перевізник по 125 (старому) маршруту, який не виконує умови договору. З ним договір повинен бути розірваний. Є перевізник, який вийшов нелегально на 125 (новий) маршрут. Але питання нелегальних перевезень - сфера діяльності Укртрансбезпеки, і департамент не має повноважень на них впливати.
З іншого боку, будь-яких дій від департаменту по цій ситуації ми не бачимо, отже можна зробити висновок, що його така ситуація влаштовує. Озираючись на те, що ці маршрути потрапляли під скорочення "33 маршрутів" в грудневій версії департаменту, логічно припустити, що він навіть вітає такі зміни. Якщо ж дивитися на це з точки зору побудови правильної транспортної інфраструктури та пасажиропотоків - ці зміни цілком логічні. Єдиний недолік - логічніше запустити цей маршрут до Центрального мосту по Князя Ярослава Мудрого / Князя Володимира Великого з розворотом на Набережній. У будь-якому випадку, реформа транспортної мережі вже давно назріла і її підтримує більшість жителів міста. Правда іноді для неї потрібні і такі жертви як усунення "зручних", але не сильно затребуваних, маршрутів", - прокоментував Дніпрограду ситуацію навкого транспортної проблеми міський активіст Іван Васючков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...