App Store Google Play

Квартира під охорону: дніпрян закликають захистити власне житло від крадіїв

02.03.2018 17:20
Квартира під охорону: дніпрян закликають захистити власне житло від крадіїв

Дніпрян закликають долучитися до всеукраїнської акції "Квартира під охорону 2018", аби вберегти своє житло від крадіжок. Про це сьогодні, другого березня, кореспонденту Дніпрограда розповіли представники Управління поліції охорони області.

Акція "Квартира під охороною" стартувала першого березня, за умовами якої жителі Дніпра та області зможуть обладнати своє помешкання охоронною сигналізацією зі знижкою на виконання монтажних робіт у розмірі 50%. Для учасників війни на Сході України та членів родин загиблих воїнів передбачається знижка 75%.

"Квартирні крадіжки відносяться до злочинів, які важко розкрити. Так, в період новорічних свят на території Дніпропетровської області було скоєно 88 крадіжок. Наразі 50 відсотків випадків вдалося розкрити. Зазвичай, зловмисники діють підготовано та для пограбування помешкання використовують від 10 хвилин до години", - розповів заступник начальника Управління поліції охорони в області Сергій Фірсов.

За повідомленням, в середньому в рік у Дніпропетровській області стається більше 1,5 тисячі крадіжок. До того ж, частина потерпілих не звертаються з позовом до правоохоронних органів.

"Більше 14 тисяч об'єктів знаходяться під охороною Управління поліції Дніпропетровщині, половина з них житлові приміщення. Технічна охорона - найбільш надійний спосіб захисту. В разі проникнення зловмисників, сигнали будуть передані у відділення поліції охорони, працівники якої відреагують на виклик", - зазначив начальник центру технічної охорони Управління поліції охорони в області Сергій Феночко.

Акція триватиме до 17 березня включно, тому усіх охочих просять звертайтеся до Управління поліції охорони у Дніпрі.

Раніше повідомлялося, що за 2017 рік у Дніпропетровській області було скоєно 1808 крадіжок. Це на 400 більше, ніж у минулому році.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...