App Store Google Play

Кіборги подякували мечниківським лікарям за спасіння побратимів

02.03.2018 16:20
Кіборги подякували мечниківським лікарям за спасіння побратимів

Близько чотирьох років робітники дніпровської лікарні імені Мечникова рятують життя тяжкопоранених бійців з зони бойових дій зі Сходу. За цей час до приймального відділення доставлено понад 3 тисячі військових. Серед перших поранених були й захисники Донецького аеропорту. Кіборги висловлюють щиру подяку мечниківським лікарям за спасіння життів побратимів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт лікарні.

Представник громадської організації «Серця Кіборгів» вручив головному лікарю Сергію Риженко подяку, яка адресована колективу лікарні Мечникова.

«Висловлюємо найщирішу подяку за лікування і реабілітацію наших захисників України. Ваша місія складна і відповідальна, а праця не знає свят і вихідних днів. Висловлюємо безмежну вдячність за професіоналізм, чуйні серця та відданість своїй справі. Бажаємо вам міцного здоров’я, оптимізму та успіхів у вашій нелегкій та важливій справі», - йдеться у листі.

«Дуже вдячний за нагороду, проте хочу зазначити, що це спільна заслуга всього колективу лікарні. Я щиро дякую за набутий досвід головному лікарю Сергію Риженко, своєму вчителю ортопеду-травматологу вищої категорії Олексiю Горегляду. Наші лікарі врятували та реабілітували багато героїв – захисників України. Разом у команді ми робимо надскладні операції. Анестезіологія та реаніматологія на найвищому рівні. Сучасні комп’ютерні та магнiтно-резонанснi томографи, цифровий рентген-апарат дають можливість працювати як в найкращих лікарнях Європи та Америки», - відповів на подяку Ярослав Гетьман на на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Серед нагороджених Кіборгами медаллю «Хрест милосердя не лише досвідчені спеціалісти, а й молоді лікарі, які ще недавно проходили інтернатуру:

 • Валерій Томілін, лікар ортопед-травматолог;
 • Тарас Гаценко, лікар ортопед-травматолог;
 • Тимофій Іонов, лікар-нейрохірург;
 • Станіслав Поронік, лікар-нейрохірург;
 • Тетяна Тешина, лікар анестезіолог-реаніматолог;
 • Ярослав Гетьман, лікар ортопед-травматолог;
 • Сергій Якушев, лікар ортопед-травматолог;
 • Олена Кузьмова, лікар анестезіолог-реаніматолог;
 • Олексій Горегляд, лікар ортопед-травматолог;
 • Тетяна Демченко, старша медична сестра;
 • Уляна Селезньова, лікар-анестезіолог;
 • Олексій Комок, щелепно-лицевий хірург;
 • Сергій Воронков, начальник служби охорони.

Також нагородженні отримали від громадської організації та благодійного фонду нагороджені настінні годинники й календар зі світлинами дітей загиблих Кіборгів.

Нагадаємо, що у лікарні імені Мечникова працюють над проектом відкриття нового відділення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...