App Store Google Play

Кіборги подякували мечниківським лікарям за спасіння побратимів

02.03.2018 16:20
Кіборги подякували мечниківським лікарям за спасіння побратимів

Близько чотирьох років робітники дніпровської лікарні імені Мечникова рятують життя тяжкопоранених бійців з зони бойових дій зі Сходу. За цей час до приймального відділення доставлено понад 3 тисячі військових. Серед перших поранених були й захисники Донецького аеропорту. Кіборги висловлюють щиру подяку мечниківським лікарям за спасіння життів побратимів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт лікарні.

Представник громадської організації «Серця Кіборгів» вручив головному лікарю Сергію Риженко подяку, яка адресована колективу лікарні Мечникова.

«Висловлюємо найщирішу подяку за лікування і реабілітацію наших захисників України. Ваша місія складна і відповідальна, а праця не знає свят і вихідних днів. Висловлюємо безмежну вдячність за професіоналізм, чуйні серця та відданість своїй справі. Бажаємо вам міцного здоров’я, оптимізму та успіхів у вашій нелегкій та важливій справі», - йдеться у листі.

«Дуже вдячний за нагороду, проте хочу зазначити, що це спільна заслуга всього колективу лікарні. Я щиро дякую за набутий досвід головному лікарю Сергію Риженко, своєму вчителю ортопеду-травматологу вищої категорії Олексiю Горегляду. Наші лікарі врятували та реабілітували багато героїв – захисників України. Разом у команді ми робимо надскладні операції. Анестезіологія та реаніматологія на найвищому рівні. Сучасні комп’ютерні та магнiтно-резонанснi томографи, цифровий рентген-апарат дають можливість працювати як в найкращих лікарнях Європи та Америки», - відповів на подяку Ярослав Гетьман на на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Серед нагороджених Кіборгами медаллю «Хрест милосердя не лише досвідчені спеціалісти, а й молоді лікарі, які ще недавно проходили інтернатуру:

 • Валерій Томілін, лікар ортопед-травматолог;
 • Тарас Гаценко, лікар ортопед-травматолог;
 • Тимофій Іонов, лікар-нейрохірург;
 • Станіслав Поронік, лікар-нейрохірург;
 • Тетяна Тешина, лікар анестезіолог-реаніматолог;
 • Ярослав Гетьман, лікар ортопед-травматолог;
 • Сергій Якушев, лікар ортопед-травматолог;
 • Олена Кузьмова, лікар анестезіолог-реаніматолог;
 • Олексій Горегляд, лікар ортопед-травматолог;
 • Тетяна Демченко, старша медична сестра;
 • Уляна Селезньова, лікар-анестезіолог;
 • Олексій Комок, щелепно-лицевий хірург;
 • Сергій Воронков, начальник служби охорони.

Також нагородженні отримали від громадської організації та благодійного фонду нагороджені настінні годинники й календар зі світлинами дітей загиблих Кіборгів.

Нагадаємо, що у лікарні імені Мечникова працюють над проектом відкриття нового відділення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...