App Store Google Play

«Дніпровський Пост» №2: у Дніпрі вдруге пройде фестиваль блогерів

02.03.2018 12:00
«Дніпровський Пост» №2: у Дніпрі вдруге пройде фестиваль блогерів

У Дніпрі вдруге пройде фестиваль блогерів «Дніпровський пост» №2, який збере представників інтернет спільноти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку позаштатного радника міського голови Дніпра з питань культури Євгена Гендіна у Facebook.

Зі слів Євгена Гендіна, фестиваль все ж матиме місце у Дніпрі, тому що він виявився потрібним: місту, людям міста і людям, які в це місто приїжджають.

«І запит, і очікування - великі. Скоріше за все, фестиваль блогерів буде проводитися не за бюджетні гроші, хоча я б особисто - на зло і з гордістю - проводив його за бюджет. Тим більше, у нас достатньо реальних некрикливих платників податків, які дуже задоволені тим, куди пішла частина їх податків 16-18 червня 2017 року», - пояснив позаштатний радник міського голови Дніпра з питань культури.

За повідомленням, бюджет «Культурної столиці» скоротили, а імідж і рівень акцій, зокрема, блогерського фестивалю, оцінений високо - тому є надія на небюджетну співпрацю в цій резонансній справі.

Як зазначається, ймовірно, що захід відбудеться 15-17 червня 2018 року.

«Вдале залишимо і примножимо. Нове - придумаємо. Хотілося б різних. Я загартований проблемою "одного гектара". Але про все це - після... Загалом я превентивно попередив: Готуйте інтерес, небайдужість і вентилятори», - додав Гендін.

Раніше повідомлялося, що у червні 2017 року у Дніпрі проходив фестиваль блогерів «Дніпровський пост». Загалом тисячі дніпрян стали гостями сучасного фестивалю, на якому близько 40 авторів із різних куточків країни провели сім панельних дискусій у форматі відкритого діалогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...