App Store Google Play

«Дніпровський Пост» №2: у Дніпрі вдруге пройде фестиваль блогерів

02.03.2018 12:00
«Дніпровський Пост» №2: у Дніпрі вдруге пройде фестиваль блогерів

У Дніпрі вдруге пройде фестиваль блогерів «Дніпровський пост» №2, який збере представників інтернет спільноти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку позаштатного радника міського голови Дніпра з питань культури Євгена Гендіна у Facebook.

Зі слів Євгена Гендіна, фестиваль все ж матиме місце у Дніпрі, тому що він виявився потрібним: місту, людям міста і людям, які в це місто приїжджають.

«І запит, і очікування - великі. Скоріше за все, фестиваль блогерів буде проводитися не за бюджетні гроші, хоча я б особисто - на зло і з гордістю - проводив його за бюджет. Тим більше, у нас достатньо реальних некрикливих платників податків, які дуже задоволені тим, куди пішла частина їх податків 16-18 червня 2017 року», - пояснив позаштатний радник міського голови Дніпра з питань культури.

За повідомленням, бюджет «Культурної столиці» скоротили, а імідж і рівень акцій, зокрема, блогерського фестивалю, оцінений високо - тому є надія на небюджетну співпрацю в цій резонансній справі.

Як зазначається, ймовірно, що захід відбудеться 15-17 червня 2018 року.

«Вдале залишимо і примножимо. Нове - придумаємо. Хотілося б різних. Я загартований проблемою "одного гектара". Але про все це - після... Загалом я превентивно попередив: Готуйте інтерес, небайдужість і вентилятори», - додав Гендін.

Раніше повідомлялося, що у червні 2017 року у Дніпрі проходив фестиваль блогерів «Дніпровський пост». Загалом тисячі дніпрян стали гостями сучасного фестивалю, на якому близько 40 авторів із різних куточків країни провели сім панельних дискусій у форматі відкритого діалогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...