App Store Google Play

Вже два місяці у Кривому Розі працює єдиний в Україні ЦНАП-трансформер

01.03.2018 13:20
Вже два місяці у Кривому Розі працює єдиний в Україні ЦНАП-трансформер

Вже два місяці у Кривому Розі працює ЦНАП на колесах. Авто-трансформер виїжджає у віддалені райони міста. Нині його послугами вже скористалися близько 2 тисяч людей. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Наблизити адмінпослуги до людей – таке завдання ставить перед нами Президент України Петро Порошенко. Нині Дніпропетровщина – лідер за кількістю ЦНАПів та технічними новаціями у них. Так, маємо унікальний мобільний офіс ЦНАП у Кам’янському та авто-трансформер у Кривому Розі. Послугами останнього вже скористалися майже 2 тисячі людей», – сказав Валентин Резніченко.

Аналогів криворізькому ЦНАПу на колесах ще немає в Україні. За лічені хвилини вантажівка перетворюється у сучасний офіс адмінпослуг.

«За допомогою пульту розкладаємо авто. Натягуємо стелю, стіни, розставляємо меблі. Всередині – все, як у звичайному офісі. Є електрика, система опалення, комп’ютерна техніка, кондиціонер», – розповів  водій ЦНАПу-трансформеру Федір Кучеренко.

Авто-ЦНАП курсує віддаленими районами Кривого Рогу. Про візит фахівців мешканців попереджають завчасно, роблять об’яви.

«Якби не цей диво-автомобіль, довелось би їхати у місто, витрачати гроші на проїзд, стяти у черзі. Тут все швидко, зручно», – поділилася відвідувачка Вікторія Фартушна.

Одночасно там можуть знаходитися до 15 людей. Прийом ведуть 4 фахівців.

«У виїзному ЦНАПі можна зареєструвати бізнес, нерухомість, оформити прописку. Загалом понад 130 послуг», – розповіла заступник керівника ЦНАПу Людмила Зеленська. 

На рахунку ЦНАПу-трансформеру вже понад 30 виїздів. У планах міста – придбати ще один такий офіс адмінпослуг на колесах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...