App Store Google Play

В Україні підготували нові стандарти автоматичної фіксації швидкості руху автомобілів

01.03.2018 14:40
В Україні підготували нові стандарти автоматичної фіксації швидкості руху автомобілів

В Україні підготували нові стандарти пристроїв, що автоматично фіксують швидкість руху автомобілів. Про це сьогодні, 1 березня, в ІА "Мост-Дніпро" розповів адвокат Андрій Верба, передає Дніпроград.

Впродовж кількох років в Україні не вирішена проблема з приборами автоматичної фіксації швидкості руху. Сучасні пристрої не дозволяли визначати належність швидкості до конкретного автомобіля та не мали змоги визначати місце, де відбулося порушення. Тому було вирішено внести зміни до державного стандарту стосовно приладів автоматичної фіксації.

Передбачається, що пристрої будуть використовуватися як в стаціонарному режимі, так і в ручному. Державний стандарт буде чітко прописаний з технічної точки зору. У документі буде вказано, які вимірювальні прилади можуть використовуватися, технічні вимоги до них, формули розрахунку похибки та формула розрахунку передбачуваного адміністративного правопорушення.

«Як фахівець, я вважаю цей документ прогресивним, оскільки він чітко і зрозуміло описує усі фактори, які впливають на визначення фіксації швидкості руху. Якщо його приймуть у цьому вигляді, то буде максимально враховано людський фактор», - зазначає Андрій Верба.

Пристрої будуть фіксувати пересування автомобілю у двох точках, що шляхом математичних підрахунків дає більш точні визначення швидкості руху, а лазер зможе визначати прив’язку автомобіля до конкретної місцевості.

Зараз документ знаходиться у стані громадського обговорення впродовж 60 днів, після цього через два-три місяці проект буде прийнятий  та вступить у реалізацію.

Нагадаємо, що в Україні були введені нові правила дорожнього руху.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...