App Store Google Play

Перший день весни, перший день війни

01.03.2018 18:00
Перший день весни, перший день війни

Один з самих паскудних днів - 1 березня. Кожного разу тепер - це не початок весни, а спогади про шабаш у Дніпрі, 01 березня 2014 року (так, як запам'яталося).

"За разрешением об использовании Вооруженных сил РФ на территории Украины Путин обратился к Совету Федерации в субботу 01.03.2014. В своем обращении глава государства указывал, что такие меры необходимы в связи с экстраординарной ситуацией, сложившейся на Украине, и возникшей угрозой жизни граждан Российской Федерации и российских военнослужащих, дислоцирующихся в Крыму в соответствии с международным договором. Согласно документу, войска будут находиться на Украине до нормализации общественно-политической обстановки в этой стране."

Совєт Федерації швидко і одностайно задовольнив звернення Путіна.

З ранку у Дніпрі "разухабилась разная шваль".

Під Оперним театром совєтский фельдмаршал Віктор Марченко верещить у мікрофон - "Мы не допустим! мы создаём ополчение! Все, кто хочет в ополчение - подходите к фонтану, там наши люди ведут запись. Одевайте георгиевскую ленту!"

Молоді дівчата та хлопці підходять, пропонують ту ганчірку: я був схожий на класичного титухана - чорний "спортивний", зверху чорна курточка Colambia та така ж чорна шапочка на голові. Ще й досі так подеколи шарюсь. І фотік на шиї.

Відмовляюся. Без "на***!", просто кажу, що я не з того райончику. Я тоді ще взагалі не знав нікого з цієї тусовки "громадських активістів", жодного кольору. 
Йдуть собі, бо ще багато роздати треба.

Потім вибігає на імпровізовану сцену молоде патлате щеня у косухі, кричить: "Мы "Ночные волки", мы с вами! Мы уже освободили вместе с русскими солдатами Крым! Сейчас мы поможем вам!"

Мобілізація в ополчєніє триває. Мудаки кричать у мікрофон- про фашизм, про пам`ятник Леніну, про Держдеп і "мижебраття-Кремль-пабєда!"

Під міською радою така ж хе***. До одних журналістів намагалися додовбатися: "Журнашлюхі! Вам только картинка нужна! Но ви єйо не получітє!"/ До бійки не доходить. Бігають якісь мудаки в казацьких папахах.

Потім вся психлікарня ополчившись вирушає в центр міста. Там імпровізований меморіал з лампадками та фото загиблих на Майдані - на гранитній підставці під наї***того раніше Леніна.

Новоявлені ополчєнці починають лупити ногами лампадки, зривати і кидати під ноги фото, займається вогнище з піддонів.

Якесь чмо бальзаківського віку у червоному пуховіку і з рудою бородою кричить: "Ви нам за всьо заплатітє! Ви нам памятнік восстановітє!"

Очкарик в кепці, схожий на алкашика з агрегатного заводу, підгавкує: "Да! За своі дєньгі!"

Одинока дівчина зі сльозами в очах проривається, намагається зняти фото, чує про "бл***-простітутка-тварь", але знімає потихеньку.

При спробах її смикнути за неї намагається заступитися чувак з відеокамерою, якого потім вже знаю як Дениса Синегіна. Сам тусуюсь поближче, на випадок, якщо малу почнути бити - х** там, відіб'ю, на**ну фотіком, за шкірку та тікати.

Ще якийсь хлопчина підходить, намагається бути біля неї, щоби очкарик-алкаш не дуже підскокував.

Навпроти, через дорогу, 3-4 "активісти" біля каруселі. Бачив їх за декілька днів до того, суворих, на позачерговій сесії міськради, з гаслами. П'ють каву з пиріжками, тихенько виглядаючи з-за кіоску. Потім питав, казали: "щоб не провоцировать".

Потім вогнище догоріло, почали розходитися.

Потім озирнувся, хотів піти за мудаком у червоному пуховіку, на**нути фотіком у підворотні, але той пішав не сам.

Потім, увечері, до підставки під Леніна прийшли "наші".

Потім увечері сусід, старий полковник, сказав про Путіна і рішення Совєта Федерації: "Это война, Игорь!"

Потім я нарешті знайшов, де ж той Правий Сектор і як в нього "записатися" (бо декілька тижнів якийсь "Вітя О." х..ню якусь розповідав "ми вам зателефонуємо"). Потім познайомився з Сігурдом і Рагнаром, і була війна...

ПС: потім люди змінювалися, хто в кращу, хто в гіршу сторону. Як і країна.

Facebook автор

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...