App Store Google Play

На участь у новому творчому конкурсі «Z_ефір» уже подано майже 500 заявок

01.03.2018 18:30
На участь у новому творчому конкурсі «Z_ефір» уже подано майже 500 заявок

Юні співаки, танцюристи, акробати, митці Дніпропетровщини позмагаються на обласному дитячому фестивалі «Z_ефір». Вік учасників – 5-16 років. Подати заявку можна до 10 березня. На новий конкурс уже подали близько 500 заявок. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«На підтримці талантів акцентує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині для обдарованих дітей і молоді підготували новий проект – «Z_ефір». На творчому конкурсі зможуть позмагатися діти від 5 до 16 років. Жанри – найрізноманітніші. Від танців, вокалу, акробатики – до жонглювання та малювання піском. Вже прийняли близько півтисячі заявок від майбутніх учасників», – зазначив Валентин Резніченко.

Серед тих, хто подали заявки на конкурс, більшість – вокалісти. Новим проектом також зацікавилися музиканти і танцюристи.

«Переважна більшість талантів – творчі колективи з підлітків. Це якраз так зване покоління Z – юнаки та дівчата, що народилися вже у цьому тисячолітті. З прогресивними поглядами, амбіціями та неабиякими талантами», – розповіла радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Для участі у конкурсі необхідно до 10 березня подати заявку. Це можна зробити онлайн або заповнити паперову версію – у гуртках, школах чи райдержадміністраціях.

Кастинги першого відбіркового туру триватимуть до 10 травня у містах та районах області. Другий тур пройде з 16 до 18 травня.

Кращих обиратиме журі. Три десятки переможців у різних жанрах презентують власні виступи на гала-концерті 1 червня. До свята приєднаються й відомі українські зірки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...