App Store Google Play

На участь у новому творчому конкурсі «Z_ефір» уже подано майже 500 заявок

01.03.2018 18:30
На участь у новому творчому конкурсі «Z_ефір» уже подано майже 500 заявок

Юні співаки, танцюристи, акробати, митці Дніпропетровщини позмагаються на обласному дитячому фестивалі «Z_ефір». Вік учасників – 5-16 років. Подати заявку можна до 10 березня. На новий конкурс уже подали близько 500 заявок. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«На підтримці талантів акцентує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині для обдарованих дітей і молоді підготували новий проект – «Z_ефір». На творчому конкурсі зможуть позмагатися діти від 5 до 16 років. Жанри – найрізноманітніші. Від танців, вокалу, акробатики – до жонглювання та малювання піском. Вже прийняли близько півтисячі заявок від майбутніх учасників», – зазначив Валентин Резніченко.

Серед тих, хто подали заявки на конкурс, більшість – вокалісти. Новим проектом також зацікавилися музиканти і танцюристи.

«Переважна більшість талантів – творчі колективи з підлітків. Це якраз так зване покоління Z – юнаки та дівчата, що народилися вже у цьому тисячолітті. З прогресивними поглядами, амбіціями та неабиякими талантами», – розповіла радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Для участі у конкурсі необхідно до 10 березня подати заявку. Це можна зробити онлайн або заповнити паперову версію – у гуртках, школах чи райдержадміністраціях.

Кастинги першого відбіркового туру триватимуть до 10 травня у містах та районах області. Другий тур пройде з 16 до 18 травня.

Кращих обиратиме журі. Три десятки переможців у різних жанрах презентують власні виступи на гала-концерті 1 червня. До свята приєднаються й відомі українські зірки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...