App Store Google Play

Місто майбутнього: дніпрян запрошують на дискусію щодо реновації публічного простору

01.03.2018 15:00
Місто майбутнього: дніпрян запрошують на дискусію щодо реновації публічного простору

15 березня у Дніпровській центральній міській бібліотеці відбудеться панельна дискусія «Реновація публічних просторів». Про це під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" розповіла голова правління ГО «Освітній центр «Відкрите знання» Любов Чернова.

Під час заходу учасники панелі обговорять, як краще використовувати парки і сквери для збільшення туристичного потенціалу. Долучитися до дискусії можуть усі бажаючі.

«Хочу запросити всіх жителів нашого міста, особливо тих, хто займається брендування, плануванням, перебудовою міст, архітектурним наглядом, а також істориків та культурологів", - запросила на захід Любов Чернова.

За словами організаторів, публічний простір є майданчиками для взаємодії і комунікації жителів міста, а також служать його візитною карткою.

"Це важливі місця соціалізації. Проблема полягає в тому, що такі локації часто продовжують утримувати в собі ту ідеологічну та культурну складову, яка сьогодні вже не актуальна і заважає розвиватися. Їх потрібно міняти.Тому запрошую усіх долучитися до міської дискусії по реновації публічних просторів міста", - сказала Любов Чернова.

На панелях свою експертну думку висловлять архітектори, урбаністи і координатори проектів з темами: «Реновації публічних просторів: нові підходи і рішення в архітектурі», «Соціалізація особистості в публічних просторах мегаполісів», «Територіальні громади: нова реальність для проектування» і «Благодійний проект Cuba-Buba - створення арт-терапевтичного простору в лікарнях».

Після кожного тематичного блоку аудиторія матиме можливість поділитися своїм баченням питання.

Захід відбудеться 15 березня о 16:00 за адресою вулиця Воскресенська 23.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...