App Store Google Play

Філатов офіційно звільнив Єпіфанцеву

28.02.2018 22:20
Філатов офіційно звільнив Єпіфанцеву

Сьогодні, в останній день зими, міський голова Дніпра Борис Філатов звільнив свою одіозну заступницю, колишню регіоналку Світлану Єпіфанцеву.

Як повідомили у прес-службі міської ради, звільнення відбулося за згодою сторін, попри те, що причиною вказано «провокаційні висловлювання чиновниці щодо статусу державної мови в Україні та порушення етики держслужбовця».

Звільнення за згодою сторін не дає можливості Єпіфанцевій оскаржити його в суді, зате дозволяє не відпрацьовувати належні за КЗпП два тижні, а також право отримати грошову компенсацію та стати на облік до Центру зайнятості не через три місяці, а вже за вісім днів.

Водночас, за словами мера, він вдячний колишній заступниці за допомогу у створенні коаліції в міській раді два роки тому. Саме вихід з Опозиційного блоку вісьмох депутатів, підконтрольних екс-соратниці Олександра Вілкула Світлані Єпіфанцевій і приєднання до коаліції вже у складі групи «За Дніпропетровськ» дозволило міській раді працювати. Це рішення тоді визвало шквал критики з боку дніпрян-патріотів. Перебування Єпіфанцевої на посаді супроводжувалось цілою низкою скандалів, проте досі Борис Філатов обмежувався максимум доганою.

Черговий антиукраїнський допис заступниці у соцмережі на тлі стабільної і численної сьогодні коаліції в міській раді став для мера приводом позбутися скандальної підлеглої.

Мер також підкреслив, що жорсткі заходи він застосовуватиме до всіх чиновників, які дозолятимуть собі антидержавні вислови і оцінку дій керівників держави.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...