App Store Google Play

Філатов офіційно звільнив Єпіфанцеву

28.02.2018 22:20
Філатов офіційно звільнив Єпіфанцеву

Сьогодні, в останній день зими, міський голова Дніпра Борис Філатов звільнив свою одіозну заступницю, колишню регіоналку Світлану Єпіфанцеву.

Як повідомили у прес-службі міської ради, звільнення відбулося за згодою сторін, попри те, що причиною вказано «провокаційні висловлювання чиновниці щодо статусу державної мови в Україні та порушення етики держслужбовця».

Звільнення за згодою сторін не дає можливості Єпіфанцевій оскаржити його в суді, зате дозволяє не відпрацьовувати належні за КЗпП два тижні, а також право отримати грошову компенсацію та стати на облік до Центру зайнятості не через три місяці, а вже за вісім днів.

Водночас, за словами мера, він вдячний колишній заступниці за допомогу у створенні коаліції в міській раді два роки тому. Саме вихід з Опозиційного блоку вісьмох депутатів, підконтрольних екс-соратниці Олександра Вілкула Світлані Єпіфанцевій і приєднання до коаліції вже у складі групи «За Дніпропетровськ» дозволило міській раді працювати. Це рішення тоді визвало шквал критики з боку дніпрян-патріотів. Перебування Єпіфанцевої на посаді супроводжувалось цілою низкою скандалів, проте досі Борис Філатов обмежувався максимум доганою.

Черговий антиукраїнський допис заступниці у соцмережі на тлі стабільної і численної сьогодні коаліції в міській раді став для мера приводом позбутися скандальної підлеглої.

Мер також підкреслив, що жорсткі заходи він застосовуватиме до всіх чиновників, які дозолятимуть собі антидержавні вислови і оцінку дій керівників держави.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...