App Store Google Play

Благодійна зустріч з психологом Анною Кушнірук: у Дніпрі збирали кошти для лікування дитини

28.02.2018 09:00
Благодійна зустріч з психологом Анною Кушнірук: у Дніпрі збирали кошти для лікування дитини

Вчора, 26 лютого, у Дніпрі відбулася благодійна зустріч з київським психологом Анною Кушнірук. Присутні збирали кошти, аби допомогти дворічній дитині почути світ. Про підсумки повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів заходу – Благодійна організація «Благодійний фонд «Kiddo».

«Головною темою обговорення стала мова кохання або стосунки довжиною в життя. 100% зібраних коштів направили на лікування дворічної дівчинки Віри Криворак, яка має діагноз глухоту. Грошова допомога буде надана для кохлеарної імплантації та відновленню слуху», - розповіла представник БО «БФ «Kiddo» Ольга Хархота.

Для здійснення кохлеарної імплантації потрібно мати 680 тисяч. Загалом зібрана сума під час зустрічі склала 73,5 тисяч гривень. Враховуючи раніше зібрані кошти, залишилося знайти ще 100 тисяч гривень. Перша операція проходитиме в Туреччині.

«Всі отримані кошти направляються не лише на лікування, але й на супровід дитини в процесі одужання. Це унікальна особливість благодійного фонду «Kiddo». 250 дітей, які наразі є постійними підопічними фонду, не залишають відразу, коли сума зібрана. Ті люди, які допомагали адаптуватися дитині, можуть бути корисними в подальшому. В цьому дивовижна сила, коли ми всі стаємо ріднішими завдяки тому, що нас направляють добрі, розумні та професіональні серця», - пояснила психоаналітик, член наглядової ради «Kiddo» Анна Кушнірук.

Виконавчий директор ТОВ «Алан» Дмитро Махота додав, що кампанія завжди займає активну життєву позицію та допомагає всім, хто цього потребує. Як зазначається, ТОВ «Алан» стало партнером благодійного заходу за запрошенням організаторів «Kiddo».

Раніше повідомлялося, що благодійний фонд «Kiddo» підбив підсумки збору коштів для обласного кардіоцентру.

Нагадаємо, що 5 березня дніпрян запрошують відвідати благодійну весняну барахолку дизайнерських суконь та аксесуарів. Всі зібрані кошти будуть передані на лікування важкохворих дітей. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...