App Store Google Play

ЦНАП – як сучасна та якісна послуга: у Дніпрі пройшла інформаційна сесія для представників ОТГ області

27.02.2018 16:20
ЦНАП – як сучасна та якісна послуга: у Дніпрі пройшла інформаційна сесія для представників ОТГ області

Сьогодні, 27 лютого, у Дніпрі було проведено інформаційну сесію для представників об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини. Масштабну подію відвідали представники 60 громад області та представники програми «U-LEAD з Європою». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування.

«Сьогоднішня інформаційна сесія є надзвичайно важливою, оскільки надасть можливість усім ОТГ області взяти участь у новому конкурсі, який розпочинає програма «U-LEAD з Європою» стосовно розбудови систем ЦНАП в громадах», - розповіла голова Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна, - «За кількістю ЦНАПів Дніпропетровщина є лідером в Україні. Сьогодні ми запросили 60 громад на цю презентацію. Також були запрошені ОТГ, які тільки йдуть на вибори в квітні для того щоб вони вже були проінформовані про ті інструменти свого розвитку, які вони можуть отримати».

Під час презентації представникам ОТГ області та представникам органів місцевого самоврядування надали інформацію про правила та умови відбору конкурсу для громад з будівництва ЦНАПів. Також розповіли про питання, шляхи створення та ризики, наявні у процесі створення даних закладів.

«До квітня поточного року планується завершити першу фазу програми «U-LEAD з Європою», а у 2018-2020 роках буде реалізовуватися фаза впровадження. Ми передбачаємо до 2020-го року створення та модернізацію до шестисот ЦНАПів по Україні. Також програмою передбачено різні види допомоги зазначеній кількості ЦНАПів», - розповів представник програми «U-LEAD з Європою» Роман Матвійчук.

Окрім того, він зазначив, що програма передбачає поліпшення надання адміністративних послуг жителям об’єднаних територіальних громад України, а також будуть надані різні види допомоги як у рамках початкової фази, так і у фазі впровадження. Від першої фази йде створення та модернізація 26 ЦНАПів у 14 регіонах України. Вже підготовлений необхідний пакет документів та збірник як створити ЦНАП з нуля.

Заступник Червоногригорівського селищного голови (Нікопольський район) акцентував на важливості впровадження ЦНАПів по Україні:

«ЦНАП – це і є той самий інструмент, що надасть можливість покращити життя громаді і доказати, що і місцева влада, і місцеві керівники мають вплав на громади і хочуть допомогти мешканцям громад і надати їм можливість розвиватися».

Нагадаємо, що вже восьмий ЦНАП Дніпропетровщини почав видавати біометричні паспорти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...