App Store Google Play

Скільки коштуватимуть побудова тестового майданчика та квитки Hyperloop

27.02.2018 10:20
Скільки коштуватимуть побудова тестового майданчика та квитки Hyperloop

Керівник українського проекту з будівництва Hyperloop - HypeUA Олександр Озеран розповів про приблизну вартість зведення тестового майданчика у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Громадське Радіо.

Керівник проекту HypeUA зауважив, що реалізація тестового майданчика Hyperloop – це не такі великі гроші, оскільки на європейському континенті один кілометр колії коштує 40 мільйонів доларів, а сам тестовий майданчик – це півкілометра. Тобто вартість буде коливатись у діапазоні від 11 до 17 мільйонів доларів.

«Ми зібрали десять партнерів – це державні і приватні компанії. З державних – це «Південмаш», який володіє всіма нашими космічними технологіями, і з якихось з цих технологій ми просто маємо здути пилюку і застосувати їх. Також це державний концерн «Укроборонпром», в них під дві сотні підприємств з відповідними технологіями», - розповів Олександр Озеран стосовно фінансування проекту.

Стосовно вартості квитків, експерти Ukrainian Institute for the Future на прикладі напрямку "Київ-Одеса" підрахували, що для покриття експлуатаційних витрат квитки будуть коштувати 19,8 доларів (518 гривень по курсу), а за іншим підходом, щоб проект окупився через 30 років, ціна квитка повинна бути не менше 4384 гривень.

Також UIF для порівняння приводять вартість квитка на потяг Інтерсіті – 324 грн за 6 годин шляху, а літак 2970 грн за 1 годину. Поїздка на Hyperloop буде тривати 31 хвилину і коштуватиме 518 гривень (при першому підході) і 4384 (при другому).

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, реалізація даного проекту розділена на три етапи: цього року повинна бути завершена експертна оцінка проекту Академією наук; на другому, орієнтовно наступного року, планується розпочати будівництво тестового майданчика в Дніпрі за кошти інвесторів, яке триватиме до двох років. На третьому етапі – промислове будівництво.

Нагадаємо, що  міський голова зазначив, що мерія готова всіляко сприяти проекту будівництва Hyperloop у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...