App Store Google Play

Скільки коштуватимуть побудова тестового майданчика та квитки Hyperloop

27.02.2018 10:20
Скільки коштуватимуть побудова тестового майданчика та квитки Hyperloop

Керівник українського проекту з будівництва Hyperloop - HypeUA Олександр Озеран розповів про приблизну вартість зведення тестового майданчика у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Громадське Радіо.

Керівник проекту HypeUA зауважив, що реалізація тестового майданчика Hyperloop – це не такі великі гроші, оскільки на європейському континенті один кілометр колії коштує 40 мільйонів доларів, а сам тестовий майданчик – це півкілометра. Тобто вартість буде коливатись у діапазоні від 11 до 17 мільйонів доларів.

«Ми зібрали десять партнерів – це державні і приватні компанії. З державних – це «Південмаш», який володіє всіма нашими космічними технологіями, і з якихось з цих технологій ми просто маємо здути пилюку і застосувати їх. Також це державний концерн «Укроборонпром», в них під дві сотні підприємств з відповідними технологіями», - розповів Олександр Озеран стосовно фінансування проекту.

Стосовно вартості квитків, експерти Ukrainian Institute for the Future на прикладі напрямку "Київ-Одеса" підрахували, що для покриття експлуатаційних витрат квитки будуть коштувати 19,8 доларів (518 гривень по курсу), а за іншим підходом, щоб проект окупився через 30 років, ціна квитка повинна бути не менше 4384 гривень.

Також UIF для порівняння приводять вартість квитка на потяг Інтерсіті – 324 грн за 6 годин шляху, а літак 2970 грн за 1 годину. Поїздка на Hyperloop буде тривати 31 хвилину і коштуватиме 518 гривень (при першому підході) і 4384 (при другому).

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, реалізація даного проекту розділена на три етапи: цього року повинна бути завершена експертна оцінка проекту Академією наук; на другому, орієнтовно наступного року, планується розпочати будівництво тестового майданчика в Дніпрі за кошти інвесторів, яке триватиме до двох років. На третьому етапі – промислове будівництво.

Нагадаємо, що  міський голова зазначив, що мерія готова всіляко сприяти проекту будівництва Hyperloop у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...