App Store Google Play

Скільки коштуватимуть побудова тестового майданчика та квитки Hyperloop

27.02.2018 10:20
Скільки коштуватимуть побудова тестового майданчика та квитки Hyperloop

Керівник українського проекту з будівництва Hyperloop - HypeUA Олександр Озеран розповів про приблизну вартість зведення тестового майданчика у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Громадське Радіо.

Керівник проекту HypeUA зауважив, що реалізація тестового майданчика Hyperloop – це не такі великі гроші, оскільки на європейському континенті один кілометр колії коштує 40 мільйонів доларів, а сам тестовий майданчик – це півкілометра. Тобто вартість буде коливатись у діапазоні від 11 до 17 мільйонів доларів.

«Ми зібрали десять партнерів – це державні і приватні компанії. З державних – це «Південмаш», який володіє всіма нашими космічними технологіями, і з якихось з цих технологій ми просто маємо здути пилюку і застосувати їх. Також це державний концерн «Укроборонпром», в них під дві сотні підприємств з відповідними технологіями», - розповів Олександр Озеран стосовно фінансування проекту.

Стосовно вартості квитків, експерти Ukrainian Institute for the Future на прикладі напрямку "Київ-Одеса" підрахували, що для покриття експлуатаційних витрат квитки будуть коштувати 19,8 доларів (518 гривень по курсу), а за іншим підходом, щоб проект окупився через 30 років, ціна квитка повинна бути не менше 4384 гривень.

Також UIF для порівняння приводять вартість квитка на потяг Інтерсіті – 324 грн за 6 годин шляху, а літак 2970 грн за 1 годину. Поїздка на Hyperloop буде тривати 31 хвилину і коштуватиме 518 гривень (при першому підході) і 4384 (при другому).

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, реалізація даного проекту розділена на три етапи: цього року повинна бути завершена експертна оцінка проекту Академією наук; на другому, орієнтовно наступного року, планується розпочати будівництво тестового майданчика в Дніпрі за кошти інвесторів, яке триватиме до двох років. На третьому етапі – промислове будівництво.

Нагадаємо, що  міський голова зазначив, що мерія готова всіляко сприяти проекту будівництва Hyperloop у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...