App Store Google Play

Нові ОТГ на Дніпропетровщині стануть розумнішими

27.02.2018 08:30
Нові ОТГ на Дніпропетровщині стануть розумнішими

У місті Кам’янське пройшов масштабний форум «Нові можливості ОТГ у 2018 році». Зустріч пройшла у форматі відкритого діалогу. Головна мета – продемонструвати перспективи та можливості для об’єднаних територіальних громад у 2018 році. Про це повідомляє Дніпропроград з посилання на сторінку облради у Facebook.

За ініціативою голови обласної ради Гліба Пригунова спільно з Дніпропетровським центром розвитку місцевого самоврядування Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe була розроблена і презентована нова концепція - «SMART громада». В її рамках для кожної ОТГ буде створено спеціальний паспорт інвестиційного розвитку. Це дозволить проаналізувати сильні та слабкі сторони територій, розставити пріоритетні завдання, які потрібно реалізувати найближчим часом. Крім того, це дасть змогу ефективніше залучати до проектів інвесторів.

Як показує практика, громади, які адаптувалися до віянь часу та нововведень, зараз активно розвиваються – будують сучасні об’єкти, реконструюють вже існуючі та загалом підвищують рівень життя населення. Всі позитивні зміни напряму пов’язані з реформою децентралізації запровадженою президентом Петром Порошенком – найуспішнішою реформою в Україні та зокрема на Дніпропетровщині.

«Деякі громади Дніпропетровщини дійсно кардинально змінилися з моменту формування- беруть участь у проектах, запроваджують нові програми, ведуть міжнародне співробітництво, активно взаємодіють із обласною владою. Зараз необхідно усім ОТГ навчитись створювати ефективні стратегії і формувати команди, щоб в них були проектні менеджери та висококваліфіковані фахівці. Вони мають вміти залучати міжнародні інвестиції і грантові кошти на реалізацію великих проектів», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Також учасники форуму обговорили процеси підвищення якості медичних, соціальних, адміністративних послуг та освіти, гострі земельні питання. Щодо останнього, голова обласної ради Гліб Пригунов запевнив, що вже наступного тижня представники ОТГ зможуть зустрітися з усіма спеціалізованими службами задля скорішого вирішення земельних питань.

Раніше повідомлялося, що за підсумками, у 2017 році ЦНАПи Дніпропетровщини надали 612 тисяч послуг жителям області. До того ж, завдяки інноваційним проектам оформити біометричні паспорти стало можливим у віддалених сільських куточках. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...