App Store Google Play

Німеччина допомогла обладнати чотири медзаклади області

27.02.2018 17:40
Німеччина допомогла обладнати чотири медзаклади області

За підтримки Уряду Німеччини та німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ чотири медзаклади області отримали нове устаткування. На 4,5 млн грн закупили інструменти, меблі, спортивне обладнання, засоби медичного догляду. Загалом – понад 600 одиниць. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«На важливості права кожного громадянина на якісну медичну допомогу наголошує Президент України Петро Порошенко. У медзакладах регіону створюємо комфортні умови: обласним коштом регулярно оновлюємо оснащення. Надають підтримку і європейські партнери. Завдяки співпраці з німецькою GIZ чотири медзаклади області отримали новітнє обладнання на 4,5 мільйона гривень», – зазначив Валентин Резніченко.

Нову якість медичного обслуговування вже відчувають підопічні Панасівського геріатричного пансіонату. До закладу, що в Новомосковському районі, передали обладнання майже на 1,5 млн грн.

Зокрема, функціональні ліжка з матрацами забезпечують пацієнтам комфортне перебування, а лікарям значно полегшують догляд за хворими. Нові інгалятори дозволяють лікам швидко проникати вглиб організму. Апарати для стимуляції м’язів і нервів прискорюють кровотік до різних ділянок тіла.

За словами медиків, стануть у нагоді електротренажери для рук і ніг, кисневі концентратори, підйомники для пацієнтів, гігієнічні покривала. Серед іншого надійшло й обладнання для тренажерного залу.

«У нашому закладі щорічно обслуговуються понад 200 пацієнтів. Більше половини – прикуті до ліжка. Кожен з них, як і лікар, бажає одного – найшвидшого одужання. Цьому сприятиме нове обладнання. Завдяки йому медична терапія буде ефективнішою», – запевнив директор геріатричного пансіонату Сергій Земляний.

Крім того, новітнє обладнання отримали обласна фізіотерапевтична лікарня «Солоний лиман», медцентр медико-соціальної реабілітації дітей Нікополя та дитячий психоневрологічний санаторій №4 Дніпра.

«GIZ – надійний партнер ДніпроОДА. Серед пріоритетних напрямків співпраці – медична, соціальна, екологічна, освітня сфери. Торік німецька компанія допомогла реалізувала проектів майже на 10 мільйонів гривень», – зауважив радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин.

Німеччина збирається й надалі активно співпрацювати із Дніпропетровською областю, запевнив директор одного з проектів GIZ Майк Маттес. Каже, особливу увагу приділяють тим територіям, які прийняли найбільше переселенців з Донбасу і Криму.

«Раді сприяти підвищенню рівня охорони здоров’я Дніпропетровщини. Сучасне обладнання допоможе створити для пацієнтів більш комфортні умови перебування та прискорить реабілітацію», – наголосив він.

Оснащення медзакладів регіону – за проектами GIZ «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості переселенців» і «Психологічна підтримка та робота з конфліктами». Крім Дніпропетровщини, вони реалізуються в Запорізькій та Харківській областях. У сусідніх регіонах обладнали 18 медзакладів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...