App Store Google Play

Антисеміт Суханов втік з окупованого Криму в окуповану Абхазію, але обіцяє повернутись

27.02.2018 15:00
Антисеміт Суханов втік з окупованого Криму в окуповану Абхазію, але обіцяє повернутись

Відомий своїми антисемітськими висловлюваннями колишній депутат від Опоблоку Дніпровської міськради Сергій Суханов, який переховувався в окупованому Криму, наразі втік ще далі - в окуповану Абхазію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Наше Місто».

Як зазначається, Сергій Суханов, який погрожував єврейській громаді Дніпра, вийшов на зв'язок в соцмережі Facebook та розповів про своє теперішнє місце перебування. Виявилося, що він знаходиться не в окупованій частині України - Криму, а в окупованій частині Грузії - Абхазії, куди він потрапив, перетинаючи кордон Криму.

«Я не в Криму. Але не бачу проблем переїхати з Сухумі в Крим. Кордон з Кримом перетинав, так на 400 кілометрів ближче. І це нормально», - зазначив депутат.

При цьому Сергій Суханов стверджує, що він перебуває у відпустці і збирається повернутися приблизно через місяць або пізніше.

«Зараз я у відпустці, коли приїду - з радістю повідомлю. Відпустка за основним місцем роботи. Депутатство в нашій країні - це громадське навантаження. Як депутат веду прийом дистанційно, закон дозволяє. Планую повернутися протягом місяця. Саме стільки триває відпустка. Якщо вирішимо продовжити сім'єю, то продовжимо», - стверджує Суханов.

Крім того, він все ще вважає себе членом партії Опоблоку, з якого його виключили. Він заявив, що ідеологічно був і залишаюся в єдиній опозиційній партії «Опозиційний Блок».

До того ж, обвинувачений в антисемітизмі Сергій Суханов вважає справу про заклики до міжнаціональної ворожнечі сфабрикованою у зв'язку з його висловлюваннями на сторінці у Facebook.

«На допит мене не викликали. Наскільки я знаю, справою за фактом займаються мої юристи», - додав депутат.

Нагадаємо, 9 лютого Сергій Суханов на своїй сторінці у Facebook погрожував єврейській громаді Дніпра «розпочати визвольний рух» проти них. Ситуація розпочалась із конфлікту з однією особою єврейського походження, після якої Суханов пригрозив вийти з партії та очолити визвольний рух проти євреїв, якщо ті не вибачатимуться за члена своєї громади.

Поліція відкрила кримінальне провадження щодо Суханова: депутата підозрюють в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Провадження, доказову базу по якому надала в тому числі місцева СБУ, відкрито за статтею 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії).

Також після вигнання з партії ксенофоб Сергій Суханов втік до окупованого Криму. Крім того, права рука Олександа Вілкула та одіозний дніпровський політик раніше регулярно їздив на окупований півострів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...