App Store Google Play

У Дніпрі відбувся фінал десятого щорічного дебатного турніру для учнів середніх шкіл

26.02.2018 10:20
У Дніпрі відбувся фінал десятого щорічного дебатного турніру для учнів середніх шкіл

Вчора, 25 лютого у Дніпрі відбувся фінал десятого відкритого щорічного дебатного турніру «Dnipro Open 2018» для учнів середніх шкіл України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення турніру – будівлі ДніпроОДА.

Десятий міжнародний дебатний турнір проходив з 23 по 25 лютого за форматом Карла Поппера та Всесвітнім форматом шкільних дебатів у молодшій (6-9 класи) та старшій (9-11 класи) лігах, тому турнір відбувався за стандартами міжнародної дебатної асоціації. Участь у проекті брали учні середніх шкіл з Києва, Тернополя, Чернігова, Черкас, Бердянська та інших міст України.

Турнір відбувався у рамках проекту «Навчання демократії через дебати. Виклики демократії: уроки історії та громадянська активність». Даний проект розрахований на учнівську та студентську молодь і  утверджує демократичні цінності шляхом взаємодії, співпраці та вирішення соціально значущих проблем суспільного життя. 

Традиційно теми відкритих дніпровських турнірів пов’язані з різними аспектами демократії та прав людини, а такі знання, безумовно, є дуже важливими для кожного громадянина. В рамках проекту його учасники познайомились з міжнародними форматами дебатів, вдосконалили свої знання про демократичні цінності, права і свободи громадян та навчилися ефективній взаємодії через дебати.

Учні 6-9 класів брали участь у дебатах у форматі україномовного треку, а 9-11 у англомовному та україномовному треках. Темами цього року були «Соціальні мережі мають бути простором, вільним від “мови ворожнечі”», «Історичні міфи сприяють вивченню історії» та інші.

У рамках заходу було проведено тренінг з дебатних технологій, презентації та майстер-класи відомих експертів та тренерів, п’ять відбіркових раундів, півфінал та фінал.

Нагадаємо, що для обдарованих старшокласників Січеславщини з бюджету виділилу понад мільйон гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...