App Store Google Play

Міськрада Дніпра вирішила ліквідувати КП «Міські комунальні платежі»

26.02.2018 15:20
Міськрада Дніпра вирішила ліквідувати КП «Міські комунальні платежі»

Міськрада Дніпра вирішила ліквідувати КП «Міські комунальні платежі». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на рішення Дніпровської міськради.

У міській раді планують створити ліквідаційну комісію комунального підприємства «Міські комунальні платежі». До зазначеної комісії тимчасово перейдуть повноваження щодо управління КП, у тому числі фінансові питання.

«У зв’язку з виробничою необхідністю, керуючись Цивільним та Господарським кодексами та законами України, згідно з листом департаменту житлово-комунального господарства Дніпровської міськради, ліквідувати КП «Міські комунальні платежі»», - йдеться у розпорядженні.

Керівник КП «Міські комунальні платежі» має попередити працівників про їх звільнення. Місцевим службам зайнятості повідомлять про звільнення співробітників КП.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на заступника міського голови Михайла Лисенка, голову постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства Дмитра Безуглого та голову постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, енергозбереження та законності Володимира Федоренка.

Раніше повідомлялося, що КП «Міські комунальні платежі» Дніпропетровської міської ради у 2015 році посіло перше місце у рейтингу подібних підприємств в Україні і удостоєно почесного звання «Комунальне підприємство 2015 року».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...