App Store Google Play

Нова «руська весна»? Нардеп Павлов відпрацьовує в Кривому Розі сценарій Донбасу

24.02.2018 15:45
Нова «руська весна»? Нардеп Павлов відпрацьовує в Кривому Розі сценарій Донбасу

«Радянська епопея» у Кривому Розі набирає своїх обертів. Після того, як 22 лютого у вотчині одіозного сімейства Вілкулів нацгвардійці маршем пройшлися з комуністичною символікою, місцевий нардеп із Опозиційного блоку Костянтин Павлов у дусі «руської весни» 2014 року почав кидатися гаслами «Кривбас ніхто не поставить на коліна», захищаючи символіку режиму, який знищив мільйони українців. Такий допис нардеп опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

«Майте повагу до бойових прапорів частин, які визволяли Кривбас. І які визволили його ціною тисяч життів, ціною крові що залила нашу рідну землю. Прапорів, які з гордістю несли онуки і правнуки героїв на параді в День визволення Кривого Рогу», - пафосно характеризує Павлов заборонене законом комуністичне ганчір'я, пошите напередодні на замовлення організаторів шабашу, і для закріплення ефекту додає видозмінену речівку, з якою колаборанти у 2014 захоплювали адмінбудівлі в Донецьку і Луганську: 

"Кривбассу жить! От поколенья к поколенью
нам вместе быть судьбою суждено!
Кривбасс никто не ставил на колени...
И никому поставить не дано!"

У словах народного обранця чітко можна побачити головні ноти «совкової» пропаганди, яка направлена на маніпуляції навколо питання Другої світової війни: він визнає, що комуністичний режим залив землю України кров'ю українців, але вважає це видатним досягненням в дусі шанованих ним комунустичних вождів.  Людина, яка є членом головного законодавчого органу України, відкрито дискредитує закон про заборону символіки тоталітарних режимів, які завдали нищівної шкоди українському народу. 

Чотири роки тому із гасел «Донбас ніхто не поставить на коліна» та «вам не вкрасти історію наших дідів» і розпочалася війна, до якої приклали руку регіонали-опоблоківці. З цими словами розстрілювали українців "захисники дєдов" Моторола і Гіві. Вочевидь, після тисяч загиблих на Донбасі громадян, відповідні політичні сили не зробили висновків і продовжую спекуляції за перевіреними методичним вказівками. От тільки незле криворізькому депутату було б пам'ятати, чим закінчили сумновідомі донбаські "повставатєлі з колєн".

На жаль, таких провокаторів обирає і підтримує сам народ, який потім може зібрати врожай, подібний тому, який отримали мешканці нині окупованих територій України.

Нагадаємо, що святкування дня визволення Кривого Рогу від німецьких військ набуло широкого резонансу у суспільстві. Публічна демонстрація комуністичної символіки із гаслами "За радянську батьківщину" обурило українців. У відповідь на це, народний депутат Андрій Денисенко звернувся до Арсена Авакова з вимогою пояснити чому його підлеглі нацгвардійці пропагують комунізм.

Згодом у МВС зазначили, що у відповідь на даний інцидент у Кривому Розі розпочато службове розслідування.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...