App Store Google Play

У Дніпрі відкрився перший в Україні Центр литовського права

23.02.2018 16:20
У Дніпрі відкрився перший в Україні Центр литовського права

У Дніпрі відкрився перший в Україні Центр литовського права. Він працюватиме на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Українські та литовські студенти проводитимуть спільні освітні проекти та конференції, обмінюватимуться досвідом. Про це повідомили у прес-службі ДніпрОДА, інформує Дніпроград.

«Литва – стратегічний партнер Дніпропетровщини. З початку бойових дій на Донбасі з Литви надійшла перша гуманітарна допомога, вона прийняла перших поранених воїнів. За останні три роки у цій країні поправили здоров’я майже 150 хлопців області, – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – Відкриття Центру литовського права – це ще один етап нашої співпраці. Литва вже давно адаптувала норми свого права до європейських. І для нас її досвід є важливим».  

Тепер студенти та курсанти університету мають можливість удосконалювати знання з міжнародного законодавства, навчатися й стажуватися у провідних вишах Литви. Крім того, Центр литовського права дозволить викладачам поглибити зв’язки з європейськими колегами-юристами, переконаний заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

Для вишу – це знаменна подія, додав ректор університету внутрішніх справ Андрій Фоменко.

«Це підсумок плідної співпраці з Литвою, яка розпочалася ще у 2016-му. Тепер наші студенти зможуть навчатися у вишах Литви за програмою обміну і отримувати подвійний диплом. Також у подальшому плануємо відкрити Центр міжнародного права», – зауважив він. 

Обидві сторони підписали меморандум про співпрацю. Вони будуть розширяти зв’язки між країнами та ділитися передовим досвідом у галузі права. 

«Відкриття Центру литовського права символічно, бо цими днями наша країна святкує 100-річччя відновлення своєї державності, – розказав Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс. – Україні треба гармонізувати своє законодавство і перейняти європейські норми права. Ця праця копітка. Ми пройшли цей шлях і готові допомогти». 

У Центрі литовського права розроблятимуть стандарти та рекомендації для нової системи українського права, спираючись на базу литовської юрисдикції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...