App Store Google Play

Мешканцям Гвардійського і Черкаського заважають створити власне ОТГ

22.02.2018 17:00
Мешканцям Гвардійського і Черкаського заважають створити власне ОТГ

Днями мешканці військових містечок Гвардійське і Черкаське перекрили дорогу аби привернути увагу до проблем навколо законного створення ОТГ на території цих населених пунктів. Сьогодні, 22 лютого, учасники акції протесту під час прес-конференції повідомили про деталі цієї ситуації, передає Дніпроград.

На початку минулого року керівництво двох містечок відповідно до процедури надіслало усі необхідні документи для створення ОТГ та проведення у ньому виборів. Виборча комісія призначила їх на квітень 2018 року, але як заявляють представники громадськості невідома сила блокує їх ініціативу об’єднання та зриває майбутні вибори.

«16 лютого відбулося засідання ЦВК про призначення перших виборів. Це була п'ятниця, і в робочий час цього рішення на сайті ще не було. Воно з'явилося близько восьмої вечора в той же день. Ми з подивом виявили, що нашої Черкаської територіальної громади в цьому списку немає. На наступний день замість нашої громади з'явилася Перещепинська», - повідомила Лілія Корчун, депутат Черкаської селищної ради.

Виявилося, що це сталося через позов до суду в якому оскаржується рішення громади про об’єднання і згідно якого ЦВК має право відмовити громаді у проведення виборів до ОТГ.

За словами Лілії Корчун, така ситуація виникла з подачі народного депутата Вадима Нестеренка, який неодноразово лобіював приєднання Черкаського та Гвардійського до більшої Новомосковської ОТГ. Таким чином, нардеп отримає власну вигоду.

Проте, для військових містечок це не вигідно, адже кошти будуть розподілятися між десятками населених пунктів, а не лише між двома. Загалом, після створення Черкаської об’єднаної територіальної громади отримають декілька десятків мільйонів гривень на розвиток інфраструктури та економіки містечок.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...