App Store Google Play

Доля напівзруйнованих будівель по всьому Дніпру вирішиться до кінця цього року

22.02.2018 13:40
Доля напівзруйнованих будівель по всьому Дніпру вирішиться до кінця цього року

У міській раді Дніпра протягом останнього часу всерйоз взялися за напівзруйновані будівлі, які розкидані по всьому місту і з невідомих причин не реконструюються їхніми власниками. Планується, що до кінця 2018 року міська влада домовиться із господарями цих будівель щодо їх реконструкції або зносу.

Якщо ж власники відмовляться йти на контакт і продовжать своєю бездіяльністю породжувати темні плями на обличчі міста, то у Дніпровській міській раді буде прийнято документ, який дозволить повертати ці будівлі у комунальну власність і їх доля вирішуватиметься вже у іншому форматі. Про це сьогодні, 22 лютого, повідомив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз, передає Дніпроград.

«У нашому місті існує проблема коли на центральних вулицях міста роками стоять напівзруйновані будівлі. У більшості випадків вони мають власників, які з незрозумілих причин не займаються ремонтом, реконструкцією або зносом цих будівель. Нашою інспекцією було виявлено приблизно 250 таких об’єктів. Наразі ми встановлюємо їхніх власників і будемо проводити зустрічі аби дізнатися чому вони допускають таку ситуацію», - зазначив Руслан Мороз.

Після проведення зустрічей із власниками аварійних або закинутих будівель стане ясно хто піде на зустріч міській владі і забезпечить належний вигляд і стан своєї власності, яка іноді не тільки впливає на вигляд міста, а і несе небезпеку для здоров’я та життя громадян.

Щодо будівель, які несуть історичну цінність, то, за словами Руслана Мороза, їхні власники у багатьох випадках навмисно доводять споруди до такого стану, після якого за законодавство вони мають право зносити їх і будувати замість них будь-що. Якщо власники таких історичних пам’яток відмовляться реконструювати їх, то міська рада, згідно із майбутнім нормативним актом, візьме цю задачу на себе, попередньо повернувши будівлі у власність громади.

«Те, що ми збираємося очистити все місто від історичних споруд це, м’яко кажучи, перебільшений висновок людей», - додав Мороз.

Згадав начальник інспекції благоустрою і про сучасний символ Дніпра готель «Парус», який вже десятки років стоїть недобудований і потроху сповзає у воду. За словами Руслана Мороза, доля цієї будівлі поки що невідомо, йде процес вирішення цієї задачі. Але точно відомо одне – реконструкція чи ремонт «Парусу» навряд можна буде провести, адже прямий вплив природи на відкриті конструкції будівлі безповоротно влипнули на їх та суттєво зменшили якість і безпеку.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що з центру Дніпра будуть витісняти МАФи шляхом підвищення податку на оренду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...