App Store Google Play

Переселенців, які мешкають на Січеславщині, запрошують до програми підтримки від Німеччини

21.02.2018 12:40
Переселенців, які мешкають на Січеславщині, запрошують до програми підтримки від Німеччини

Внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Січеславській області, запрошують приєднатися до програми підтримки від МЗС Німеччини. Про це сьогодні, 21 лютого, повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів Національного координатора Програми підтримки ВПО Олени Шипіленко.

«З 2015 року в області реалізується проект спрямований на «Благодійну допомогу внутрішньо переміщених осіб та найбільш вразливим родинам», які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України. Цього року в регіоні програма продовжиться. Планується, що допомога охопить близько 900 родин вказаної категорії. Перший компонент програми направлений на навчання та працевлаштування, другий – стосується надання ваучерів родинам, які найбільш їх потребує», - розповів радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин.

Національний координатор Програми підтримки ВПО підкреслила, що реалізація відбувається Українським фондом «Благополуччя дітей» за фінансування МЗС Німеччини.

«Проект складається з двох складових: ваучерної підтримки та компоненту розвитку. Ми будемо підбирати сім’ї ВПО, які проживають на території Дніпра та області, тобто родина будь-якого селища чи міста може звернутися до нас. Будь-яка родина, в якій є діти або особи з інвалідністю також можуть взяти участь у програмі», - зазначила Олена Шипіленко.

Зі слів координатора програми, ваучер передбачає надання родині переселенців фінансової допомоги у розмірі 700 гривень на одного члена сім’ї протягом п’яти місяців. Отриманню такої допомоги передує двоетапне опитування та відвідування родини за місцем проживання. Крім того, на отримані кошти категорично заборонено купувати алкогольні речовини та тютюнові вироби.

Компонент розвитку включає навчання, консультації з працевлаштування, соціально-психологічну підтримку.

Для того, щоб взяти участь в програмі необхідна попередня реєстрація на сторінці фонду.   У 2018 році попередня реєстрація триває до 7 березня. Також з понеділка по суботу можна звернутися на гарячі лінії за номерами: для Січеславської області: + 38 050 463 08 00 (з 09:00 до 18:00), Кривий Ріг: + 38 050 463 33 53, +38 097 44075 71.

Раніше повідомлялося, що заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що внутрішньо переміщені особи витрачають 67% зарплати для оренди житла на Січеславщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...