App Store Google Play

Дніпрянин шукає правосуддя після того як став жертвою аварії

21.02.2018 17:20
Дніпрянин шукає правосуддя після того як став жертвою аварії

Житель Дніпра більше п’яти років намагається добитися правосуддя після того як 18-річний хлопець збив його на авто. Правоохоронні органи залишаються бездіяльними. Про це повідомляє Дніпроград зі слів потерпілого – Володимира Стариха.

Інцидент стався у 2012-му році, за кермом машини знаходився Артем Вітер 1994-го року народження. У результаті аварії потерпілий отримав велику кількість серйозних травм (струс головного мозку 3-го ступеню, переломи обох ніг та інше) та переніс декілька складних операцій.

У грудні 2012-го року Бабушкінський суд визнав Артема Вітра винуватим за статтею 286. частина 2. про порушення правил безпеки дорожнього руху. Рішенням суду було обрано покарання у вигляді стягнення зі звинуваченого матеріальної та моральної шкоди. Зловмисник переконував, що якщо він не потрапить до в’язниці, то буде сплачувати вказану суму постраждалому та всіляко допомагати. Підсудному була надана умовна міра покарання тривалістю два роки.

У 2013-му році був відкритий процес виконавчого виробництва. Зловмисник не робив ніяких виплат, не виконував рішення суду та ігнорував і не реагував на його позиви.

Як розповідає Володимир Старих, слідчий Артур Заплесвічко вирішив закрити кримінальну справу без підстав. Потім справу відновили, її вів слідчий Юрій Пілюменко, проте рішення суду все одно не виконувалось.

«Мені надійшов дзвінок від слідчого, який повідомив, що справу знову закривають. Я вирішив звернутися до начальника Нацполіції Дніпропетровської області, записався до нього на прийом», - розповідає Володимир Старих, - «На прийомі у Віталія Глуховері було вирішено вдруге відновити справу, проте вона й досі не просувається».

Потерпілий також зазначив, що у період лікування наслідків аварії, він витратив 114 тисяч гривень зі своїх коштів, проте так і не добився ані правосуддя, ані компенсації.

Нагадаємо, що військовому не дають статус УБД попри рішення суду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...