App Store Google Play

В Україні поліпшують права людей з обмеженими можливостями

20.02.2018 18:30
В Україні поліпшують права людей з обмеженими можливостями

В Україні обговорюють нові закони стосовно покращення прав людей з обмеженими можливостями. Про це розповів адвокат Андрій Верба, передає Дніпроград.

Відбулося перше слухання закону, який був зареєстрований у червні 2017 року, про заміну терміну «інвалід» на «людина з інвалідністю». Також восьмого лютого Верховна Рада прийняла за основу законопроект про створення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до будівель і споруд. Усі ці дії направленні на те, щоб люди з обмеженими можливостями  відчували себе на рівні з іншими людьми.  

Відтепер архітектори та власники будівель, при яких не передбачені спеціальні пандуси, кнопки або інші пристрої для комфортного пересування для людей з обмеженими можливостями, будуть залучати до адміністративної відповідальності: позбавляти права займати дані посади та виплачувати штрафи.

«Є певні норми, яких повинен дотримуватись архітектор при проектуванні будівель. Він повинен не просто бездумно будувати заклад, а й продумувати комфортні умови для таких категорій людей, як особи з інвалідністю», - зазначає адвокат Андрій Верба.

Також він зауважив, що планується посилити адміністративну відповідальність стосовно парковки на місцях, що відведені інвалідам.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі на Слобожанському проспекті відремонтують ескалатори надземного переходу для комфортного пересування людям з обмеженими можливостями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...