App Store Google Play

У Дніпрі подружжя росіян намагається отримати статус біженців

20.02.2018 14:20
У Дніпрі подружжя росіян намагається отримати статус біженців

У Дніпрі подружжя Олексій та Жанна Шумаки, яке переїхало в Україну з Росії, вже третій рік поспіль намагається отримати статус біженців. Сьогодні, 20 лютого, у Дніпровському окружному адміністративному суді  стартувало підготовче засідання у позові Жанни Шумак до Міграційної служби, інформує Дніпроград.

На судовому засіданні Жанна Шумак виступила із мотиваційною заявою причин лишитися в Україні та отримати статус біженця. Також під час слухань представники Міграційної служби зазначили про необ'єктивну позицію їх колег та визнали, що рішення про відмову щодо статусу  біженця було прийнято з деякими порушеннями.

За словами судді Олени Царікової  матеріали справи ще не передані з суду міста Києва. Тому засідання перенесли на 20 березня на 11:00.

Позов Олексія будуть розглядати окремо. 

Нагадаємо, подружжя виїхало з Росії через незгоду з політикою держави. У майбутньому статус біженців дозволить родині отримати українське громадянство.

Державна Міграційна служба, закриваючи очі на явні докази того, що повертатися у Росію Шумакам небезпечно (підлаштовані ДТП, погрози фізичної розправи, переслідування) – відмовила їм у офіційному статусі. Відтак родина була змушена звернутися до суду.

Також коли Олексій та Жанна почали публічно говорити про необ’єктивну позицію міграційної служби – 7 грудня їм ущент спалилм автівку. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 194 ч.2 - Умисне знищення майна шляхом підпалу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...