App Store Google Play

У Дніпрі подружжя росіян намагається отримати статус біженців

20.02.2018 14:20
У Дніпрі подружжя росіян намагається отримати статус біженців

У Дніпрі подружжя Олексій та Жанна Шумаки, яке переїхало в Україну з Росії, вже третій рік поспіль намагається отримати статус біженців. Сьогодні, 20 лютого, у Дніпровському окружному адміністративному суді  стартувало підготовче засідання у позові Жанни Шумак до Міграційної служби, інформує Дніпроград.

На судовому засіданні Жанна Шумак виступила із мотиваційною заявою причин лишитися в Україні та отримати статус біженця. Також під час слухань представники Міграційної служби зазначили про необ'єктивну позицію їх колег та визнали, що рішення про відмову щодо статусу  біженця було прийнято з деякими порушеннями.

За словами судді Олени Царікової  матеріали справи ще не передані з суду міста Києва. Тому засідання перенесли на 20 березня на 11:00.

Позов Олексія будуть розглядати окремо. 

Нагадаємо, подружжя виїхало з Росії через незгоду з політикою держави. У майбутньому статус біженців дозволить родині отримати українське громадянство.

Державна Міграційна служба, закриваючи очі на явні докази того, що повертатися у Росію Шумакам небезпечно (підлаштовані ДТП, погрози фізичної розправи, переслідування) – відмовила їм у офіційному статусі. Відтак родина була змушена звернутися до суду.

Також коли Олексій та Жанна почали публічно говорити про необ’єктивну позицію міграційної служби – 7 грудня їм ущент спалилм автівку. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 194 ч.2 - Умисне знищення майна шляхом підпалу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...