App Store Google Play

Вчительку хлопця-інсультника відсторонили від обов'язків директора школи

19.02.2018 17:00
Вчительку хлопця-інсультника відсторонили від обов'язків директора школи

При департаменті гуманітарної політики Дніпровської міськради створено спеціальну комісію щодо вивчення ситуації, яка склалася із учнем 5-Б класу школи № 52. Окрім того, видано наказ департаменту про проведення службового розслідування щодо вивчення правомірності дій педагогічних працівників цього загальноосвітнього навчального закладу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

Як відомо, у школі № 52 склалася ситуація, коли однокласники влаштували цькування та приниження одного із учнів 5-го класу. У результаті хлопець отримав проблеми зі здоров’ям.

«Після вивчення ситуації, зроблених висновків комісії будуть вжиті заходи відповідно до норм чинного законодавства. Це може бути як догана, так і звільнення. Наразі детально вивчають правомірність дій класного керівника, в. о. директора школи на той момент, психолога у ситуації з одним із учнів 5-Б класу», – сказала в. о. начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Салогуб.

Вона також повідомила, що станом на сьогодні класний керівник цього класу перебуває на лікарняному, а стосовно в. о. директора школи № 52 Улович Наталії Миколаївни видано наказ про відсторонення від виконання обов’язків керівника школи. Натомість на посаду в. о. директора навчального закладу призначено Анненкову Світлану Володимирівну.

Зі свого боку заступник начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради Юрій Семчук зазначив, що ситуацію у школі № 52 вивчають максимально досконально.

«Наразі маємо лише скановані паперові копії документів щодо конфлікту, але цього недостатньо, вимагатимемо їхні оригінали», – сказав представник управління освіти. Він також нагадав, що у соціальній мережі Facebook створено сторінку департаменту гуманітарної політики, на якій батьки можуть повідомляти про усі конфліктні ситуації у школах чи дитячих садочках для оперативного реагування.

Юрій Семчук також додав, що лише за минулий рік у школах Дніпра зафіксовано 9 випадків так званого булінгу (психологічний терор, цькування, побиття) відносно учнів. Щодо усіх цих випадків ситуацію вирішено. Для розв’язання подібних конфліктів департамент співпрацює зі спеціальним підрозділом поліції «ШОП» (шкільні офіцери поліції).

Зазначимо, що правоохоронці заперечують інформацію про те, що в п’ятикласника стався інсульт через цькування однокласників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...