App Store Google Play

Вчительку хлопця-інсультника відсторонили від обов'язків директора школи

19.02.2018 17:00
Вчительку хлопця-інсультника відсторонили від обов'язків директора школи

При департаменті гуманітарної політики Дніпровської міськради створено спеціальну комісію щодо вивчення ситуації, яка склалася із учнем 5-Б класу школи № 52. Окрім того, видано наказ департаменту про проведення службового розслідування щодо вивчення правомірності дій педагогічних працівників цього загальноосвітнього навчального закладу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

Як відомо, у школі № 52 склалася ситуація, коли однокласники влаштували цькування та приниження одного із учнів 5-го класу. У результаті хлопець отримав проблеми зі здоров’ям.

«Після вивчення ситуації, зроблених висновків комісії будуть вжиті заходи відповідно до норм чинного законодавства. Це може бути як догана, так і звільнення. Наразі детально вивчають правомірність дій класного керівника, в. о. директора школи на той момент, психолога у ситуації з одним із учнів 5-Б класу», – сказала в. о. начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Салогуб.

Вона також повідомила, що станом на сьогодні класний керівник цього класу перебуває на лікарняному, а стосовно в. о. директора школи № 52 Улович Наталії Миколаївни видано наказ про відсторонення від виконання обов’язків керівника школи. Натомість на посаду в. о. директора навчального закладу призначено Анненкову Світлану Володимирівну.

Зі свого боку заступник начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради Юрій Семчук зазначив, що ситуацію у школі № 52 вивчають максимально досконально.

«Наразі маємо лише скановані паперові копії документів щодо конфлікту, але цього недостатньо, вимагатимемо їхні оригінали», – сказав представник управління освіти. Він також нагадав, що у соціальній мережі Facebook створено сторінку департаменту гуманітарної політики, на якій батьки можуть повідомляти про усі конфліктні ситуації у школах чи дитячих садочках для оперативного реагування.

Юрій Семчук також додав, що лише за минулий рік у школах Дніпра зафіксовано 9 випадків так званого булінгу (психологічний терор, цькування, побиття) відносно учнів. Щодо усіх цих випадків ситуацію вирішено. Для розв’язання подібних конфліктів департамент співпрацює зі спеціальним підрозділом поліції «ШОП» (шкільні офіцери поліції).

Зазначимо, що правоохоронці заперечують інформацію про те, що в п’ятикласника стався інсульт через цькування однокласників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...