App Store Google Play

Дніпровські діти будуть навчати своїх однолітків соціальній мультиплікації

19.02.2018 17:20
Дніпровські діти будуть навчати своїх однолітків соціальній мультиплікації

21 лютого о 16:30 за адресою пр. Олександра Поля 48 В відбудеться перша відкрита Художня майстерня зі створення соціальної мультиплікації від Центру психічного здоров’я та травматерапії «Форпост HELP». Заняття проведуть вихованці та тренери Дитячої художньої майстерні, яка діє при Центрі. Про це повідомляється на сторінці громадської організації «Форпост», передає Дніпроград.

Зазначається, що протягом року діти віком від 8 до 15 років самі вигадують сюжети та персонажів, самі знімають та монтують мультики. Зараз вихованці майстерні готові поділитися власним досвідом з іншими дітьми, які зіштовхнулися з життєвими труднощами та потребують підтримки.

Психологи зазначають, що соціальна мультиплікація допомагає дітям розкрити власний потенціал, сприяє розвитку комунікативних навичок, стимулює творчість та допомагає отримувати досвід ефективної спільної діяльності.

Ініціатива здійснюється за підтримки Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Соборного району. Заняття відбуватимуться двічі на місяць.

Нагадаємо, що Центр розбудовано силами спеціалістів ГО «Всеукраїнський Центр з надання допомоги постраждалим від терористичних дій на Сході України «Форпост» та ГО «Правозахисна Група «СІЧ», за підтримки народного депутата Андрія Денисенка, міжнародних фондів GIP (Грузія), International Alert (Великобританія), European Commission, Дніпровської міської ради та Дніпропетровської обласної ради.

Унікальність закладу полягає в тому, що постраждалим надається допомога великою командою широкого спектра можливостей. Тобто фахівці надають не лише адресну допомогу одній людині, а й охоплюють усі можливі потреби громадянина. До центру можуть звертатися колишні полонені та громадські заручники, військові АТО, демобілізовані та члени їх родин, ВПО, жителі зони конфлікту та інші мешканці, які потребують кваліфікованої комплексної допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...