App Store Google Play

Битва Робокота і лялькаря за глядача: у Дніпрі відкрився IV Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва

19.02.2018 16:40
Битва Робокота і лялькаря за глядача: у Дніпрі відкрився IV Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва

16 лютого в Дніпрі стартував другий етап IV Всеукраїнського фестивалю вуличного мистецтва. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу “Bagels & Letters".

У перший же день серйозна конкуренція між артистами не залишила вибір журі - оцінки учасників відрізняються на 1-2 бали - вже дуже високий рівень конкурсантів, вважає суддя уїк-енду головний режисер Дніпровського міського театру ляльок Михайло Овсянников. З кожним роком рівень артистів на фестивалі зростає, впевнений член журі, і це робить його цікавішим для всіх - суддів, учасників і, звичайно, глядачів.

На майданчики вийшли живі скульптури Микола Федосов (Дніпро), Дмитро Міхєєв з харківської Студії «Залізна маска», а також лялькар Сергій Соловйов (Вуличний театр маріонеток Compliment, Житомир). Поза конкурсом виступили Юрій Міхєєв (Студія «Залізна маска», Харків) і мім Дмитро Кургузін (Дніпро). Почесним гостем фестивалю став режисер Дніпровського академічного театру опери і балету, призер і член журі минулих фестивалів Олександр Глумов.

Крім того, переможець минулого року, цього разу увійшов до складу журі, ілюзіоніст Олександр Мефисто підготував для глядачів сюрприз - на відкритті Фестивалю він показав глядачам і колегам невелику програму з менталізмом або мистецтвом вгадування. Але, зрозуміло, основна увага була прикута до учасників конкурсу.

«Всі були гарні, у всіх стабільно високий рівень, - пояснює свої оцінки Михайло Овсянников. - Але був артист, який отримав від мене максимально можливий бал - лялькар Сергій Соловйов. У Сергія і оригінальність, і відповідність способу, і емоційна подача - все зійшлося. Діти до трьох років, які ще занадто маленькі і побоюються ляльок - вже я-то знаю, - не могли відірвати від нього очей».

Попереду у артистів ще три уїк-енду, щоб визначити призерів у кожній з двох номінацій, розділених за жанрами: динамічним і статичним. Але талант артистів можуть оцінити не тільки судді. Свою любов можуть висловити і глядачі - як на місці, пожертвами в «капелюх», так і на сайті ініціатора Фестивалю - ТРЦ «Дафі», де з 16 лютого по 10 березня йде голосування за володаря Призу глядацьких симпатій. Крім того, якщо кількість балів від суддів у кількох артистів співпаде, хто буде вище в турнірній таблиці, визначать саме голоси глядачів.

Артисти виступатимуть з 17:00 до 20:00 кожні п'ятницю, суботу та неділю до 11 березня. В цей день будуть оголошені переможці, вручені призи і відбудеться урочисте закриття фестивалю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...