App Store Google Play

Битва Робокота і лялькаря за глядача: у Дніпрі відкрився IV Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва

19.02.2018 16:40
Битва Робокота і лялькаря за глядача: у Дніпрі відкрився IV Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва

16 лютого в Дніпрі стартував другий етап IV Всеукраїнського фестивалю вуличного мистецтва. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу “Bagels & Letters".

У перший же день серйозна конкуренція між артистами не залишила вибір журі - оцінки учасників відрізняються на 1-2 бали - вже дуже високий рівень конкурсантів, вважає суддя уїк-енду головний режисер Дніпровського міського театру ляльок Михайло Овсянников. З кожним роком рівень артистів на фестивалі зростає, впевнений член журі, і це робить його цікавішим для всіх - суддів, учасників і, звичайно, глядачів.

На майданчики вийшли живі скульптури Микола Федосов (Дніпро), Дмитро Міхєєв з харківської Студії «Залізна маска», а також лялькар Сергій Соловйов (Вуличний театр маріонеток Compliment, Житомир). Поза конкурсом виступили Юрій Міхєєв (Студія «Залізна маска», Харків) і мім Дмитро Кургузін (Дніпро). Почесним гостем фестивалю став режисер Дніпровського академічного театру опери і балету, призер і член журі минулих фестивалів Олександр Глумов.

Крім того, переможець минулого року, цього разу увійшов до складу журі, ілюзіоніст Олександр Мефисто підготував для глядачів сюрприз - на відкритті Фестивалю він показав глядачам і колегам невелику програму з менталізмом або мистецтвом вгадування. Але, зрозуміло, основна увага була прикута до учасників конкурсу.

«Всі були гарні, у всіх стабільно високий рівень, - пояснює свої оцінки Михайло Овсянников. - Але був артист, який отримав від мене максимально можливий бал - лялькар Сергій Соловйов. У Сергія і оригінальність, і відповідність способу, і емоційна подача - все зійшлося. Діти до трьох років, які ще занадто маленькі і побоюються ляльок - вже я-то знаю, - не могли відірвати від нього очей».

Попереду у артистів ще три уїк-енду, щоб визначити призерів у кожній з двох номінацій, розділених за жанрами: динамічним і статичним. Але талант артистів можуть оцінити не тільки судді. Свою любов можуть висловити і глядачі - як на місці, пожертвами в «капелюх», так і на сайті ініціатора Фестивалю - ТРЦ «Дафі», де з 16 лютого по 10 березня йде голосування за володаря Призу глядацьких симпатій. Крім того, якщо кількість балів від суддів у кількох артистів співпаде, хто буде вище в турнірній таблиці, визначать саме голоси глядачів.

Артисти виступатимуть з 17:00 до 20:00 кожні п'ятницю, суботу та неділю до 11 березня. В цей день будуть оголошені переможці, вручені призи і відбудеться урочисте закриття фестивалю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


останні новини

Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...