App Store Google Play

Січеславська область посіла друге місце за кількістю одружених у День закоханих

16.02.2018 15:00
Січеславська область посіла друге місце за кількістю одружених у День закоханих

14 лютого 2018 року стало знаковою датою для 197 пар Січеславської області. Саме така кількість закоханих, які зареєстрували шлюб офіційно. Про це сьогодні, 16 лютого, повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів головного спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану області Катерини Дацько.

Зі слів фахівця, починаючи з листопада минулого року закохані почали подавати заяви до ДРАЦСів.  В результаті 197 пар змогли побратися саме в День усіх закоханих.

«25 пар молодят скористалися можливістю зіграти експрес-весілля. Крім того, ще 126 закоханих протягом дня, 14 лютого, подали заяви, аби одружитися в майбутньому», - розповіла Катерина Дацько.

Цього року на День закоханих Січеславська область посіла друге місце за кількістю укладених шлюбів. Перше місце посіла Київська область, а замикає трійку лідерів – Львівщина.

У Дніпрі найбільше шлюбів уклали в АНД районі. Останній за часом шлюб зареєстрували у Павлограді близько 22:30

«Вік молодят різний, коливається від 18 до 76 років. Офіційна церемонія відбувалась в органних залах, театрах, планетарії, навіть у виправній колонії», - додала спеціаліст.

Раніше повідомлялося, що 14 лютого наречені з усього регіону могли подати заяви про державну реєстрацію шлюбу або зареєструвати шлюб протягом усього дня - з ранку і до самої півночі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...