App Store Google Play

Січеславська область посіла друге місце за кількістю одружених у День закоханих

16.02.2018 15:00
Січеславська область посіла друге місце за кількістю одружених у День закоханих

14 лютого 2018 року стало знаковою датою для 197 пар Січеславської області. Саме така кількість закоханих, які зареєстрували шлюб офіційно. Про це сьогодні, 16 лютого, повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів головного спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану області Катерини Дацько.

Зі слів фахівця, починаючи з листопада минулого року закохані почали подавати заяви до ДРАЦСів.  В результаті 197 пар змогли побратися саме в День усіх закоханих.

«25 пар молодят скористалися можливістю зіграти експрес-весілля. Крім того, ще 126 закоханих протягом дня, 14 лютого, подали заяви, аби одружитися в майбутньому», - розповіла Катерина Дацько.

Цього року на День закоханих Січеславська область посіла друге місце за кількістю укладених шлюбів. Перше місце посіла Київська область, а замикає трійку лідерів – Львівщина.

У Дніпрі найбільше шлюбів уклали в АНД районі. Останній за часом шлюб зареєстрували у Павлограді близько 22:30

«Вік молодят різний, коливається від 18 до 76 років. Офіційна церемонія відбувалась в органних залах, театрах, планетарії, навіть у виправній колонії», - додала спеціаліст.

Раніше повідомлялося, що 14 лютого наречені з усього регіону могли подати заяви про державну реєстрацію шлюбу або зареєструвати шлюб протягом усього дня - з ранку і до самої півночі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...