App Store Google Play

На двох блоках Придніпровської ТЕС є система моніторингу викидів, але її дані офіційно ніхто не аналізує

16.02.2018 08:00
На двох блоках Придніпровської ТЕС є система моніторингу викидів, але її дані офіційно ніхто не аналізує

На котлах 9 і 11 енергоблоків Придніпровської ТЕС з 2012 року встановлена система онлайн моніторингу викидів, але на міському та обласному рівні ці дані ніхто не бажає використовувати для аналізу екологічної ситуації. Чому це так – невідомо. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила громадська активістка Ірина Черниш, передає Дніпроград.

«Уявляєте, це система, яка безперервно збирає дані про викиди в автоматичному режимі з кожного котла окремо. Це єдина система, яка може показувати реальні дані викидів з цих двох котлів. Але! Ні місто, ні область не приймають ці дані через всіляку бюрократичну нісенітницю. Вже шість років ми могли б бачити реальні дані викидів з цих двох котлів, якби департаменти їх приймали», - написала Ірина Черниш.

Окрім цього, активістка також зазначила, що спеціалісти у сфері ІТ-технологій з легкістю можуть написати відповідне програмне забезпечення для обробки даних з ТЕС. Один із таких фахівців навіть погодився зробити це безкоштовно. У зв’язку з цим, Ірина Черниш пообіцяла зробити запити в міські та обласні органи управління.

"Я обов'язково зроблю офіційні запити з цього приводу в департамент екології області та міста, які пообіцяли зробити оперативно все, щоб цей онлайн моніторинг був візаулізований для городян і жителів області", - підсумувала Ірина Черниш.

Нагадаємо, що громадські активісти запрошують усіх небайдужих мешканців міста приєднатися до громадських слухань, де буде обговорюватися видача дозволу Придніпровській ТЕС на збільшення викидів.

Слухання відбудуться 19 лютого 2018 року о 16:00 в ДК «Енергетик» (м. Дніпро, ж\м Придніпровський, вул. Космонавта Волкова, 11-А).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...