App Store Google Play

Пожежники хочуть закрити мало не всі школи Кам'янського

15.02.2018 10:40
Пожежники хочуть закрити мало не всі школи Кам'янського

У Кам’янському, що на Дніпропетровщині, в найближчий час можуть закрити усі школи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ICTV.

Справа в тому, що майже усі навчальні заклади у місті пожежонебезпечні. У них застаріла проводка і обладнанн та відсутні сучасні системи сигналізації.

За час перевірок у різних навчальних закладах виявили понад 900 порушень, у зоні ризику майже всі школи міста.

Суд вже постановив закрити дві школи. Та проблему потрібно вирішувати не просто закриттям, а треба обладнувати навчальні заклади протипожежним системами, бо перед усім це життя дітей. 

Пожежонебезпечних шкіл та садочків у Кам’янському десятки, з такими результатами ДСНС-ники звернулися до суду. Вирок не змусив себе чекати. За постановою треба закрити дві школи. Одна з них - 25, чи не найбільша у місті. Тут навчається понад 700 учнів. За результатами перевірки в закладі 24 порушення пожежної безпеки. Тут не має протигазів, загороджені аварійні виходи і не працює сигналізація.

Аби вирішити ситуація потрібно щонайменше два мільйони гривень. З деякими порушеннями учні дали раду самостійно. Діти не хочуть аби їх школу закрили. 

На вирішення цих проблем потрібно десятки мільйонів гривень та роки часу. Фінансування у місті на це, наразі немає. А на вирішення суду, закрити школи, подали апеляції. Єдиний вихід - розробка програми протипожежної безпеки, її мають винести на березневу сесію міської ради. Якщо затвердять - то справа зрушить з мертвої точки. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...