App Store Google Play

Якщо не діє Закон, настає час для дій "іменем революції"

09.02.2018 14:00
Якщо не діє Закон, настає час для дій "іменем революції"

Фейсбук постійно нагадує мені про вуличні та інформаційні бої чотирирічної давнини.

Про нашу кров, жертовність та лють, про брехню, жорстокість і цинізм окупаційної влади.

Мені зараз через ніч снить як ми з Дмитром ліземо через облиту бензином покинуту барикаду, як рвуться гранати на Грушевського, як палає нічний Майдан з 18 на 19 лютого, як нас труять газом на Банковій та тріщать об людей палиці під облдержадміністрацією.

А прокидаюся й бачу - довкола фрустрація та апатія, розлад і чвари між колишніми своїми, які стягають одне одного з чергового трактора.

А ті, хто віддавав накази бити й стріляти людей, виводив тітушню й маразматиків з триколорами - досі непокарані, досі на свободі й готують своє безжальне й криваве повернення.

Внутрішній ворог нікуди не подівся. Він зачаївся та чекає, щоби ударити в тил на найближчих виборах.

І вдарить, об‘єднавши за командою з центру усі мацаки своїх манкуртів і кандидатів.

Люстрація не торкнулася політичних діячів режиму Януковича, які прикрилися мандатами нардепів Опоблоку і навіть зберегли більшу частину свого капіталу, що дозволяє їм відкуповуватися від прокурорів, поліції, судів та чиновників.

Дозволяє сіяти труту й зневіру в суспільстві, вбиваючи нашу здатність до опору.

Дозволяє потішатися з жертв і насолоджуватися безкарністю.

Двічі ми з Оксаною Томчук, Віталієм Погосяном та багатьма іншими активістами і патріотами не давали корумпованим правоохоронцям закрити справу 26 січня, коли за командою Вілкула, Колесникова, Удода, Ступака та Бабенка озброєні тітушки з міліцією напали на мирну маніфестацію.

Ми захищали потерпілих, давали і збирали свідчення, добилися компенсації постраждалим із місцевого бюджету.

Ми хотіли і досі хочемо все зробити по закону, запустити легальні механізми відновлення справедливості та покарання винних.

Не тільки в побитті патріотів, яке було зухвало повторено вілкулоїдами за допомогою вже нової поліції 9 травня минулого року, але й в розграбуванні бюджету та державній зраді на користь країни-агресора.

Саме заради цього ми тут у Дніпрі ініціювали низку розслідувань та кримінальних проваджень щодо масштабних корупційних махінацій і крадіжок із бюджету, здійснених кланом Вілкулів у Кривому Розі та по всій області.

Саме заради цього ми скликали мітинги, підіймали громадськість, двічі відправляли у відставку запроданих прокурорів області та очільників поліції.

Саме заради цього я голосував за генерального прокурора-майданівця Юрія Луценка.

Саме заради цього я подавав законопроект про політичну люстрацію діячів ПР-КПУ.

Ми хотіли і досі хочемо, щоби працювали державні інституції, органи правопорядку і суди, а не суди Лінча та трибунали невідомих патріотів.

Але сьогодні, через чотири роки після поховання перших із тисяч жертв, після тисяч порожніх слів та обіцянок з різних трибун та кабінетів «притягнути, покарати, зняти недоторканість», після десятка голосувань Опоблоку з новою владою, я прокинувся і подумав - а може все таки іменем революції та по законах військового часу?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...