App Store Google Play

У Дніпрі підрядники ремонту Центрального мосту "заощадили на якості" більше 10 мільйонів гривень, - прокурор

09.02.2018 13:20
У Дніпрі підрядники ремонту Центрального мосту "заощадили на якості" більше 10 мільйонів гривень, - прокурор

У Дніпрі під час ремонту Центрального мосту було розтрачено більше 10 мільйонів гривень. В результаті постраждала якість матеріалів для ремонту мосту, адже на них вирішили заощадити. З такою заявою виступив заступник прокурора області Роман Токар 9 лютого, передає кореспондент Дніпроград.

Під час досудового розслідування було установлено, що у листопаді 2016 року за результатами проведення тендерних процедур було укладено угоду з ТОВ «Завод Майстер-Профі» про капітальний ремонт автодорожнього мосту №2 через річку Дніпро. Сума за договором склала 177 мільйонів гривень. На сьогодні на баланс генпідрядника було перераховано аванс у розмірі 73 мільйонів гривень, з яких 70 мільйонів було використано. Саме вказана сума перевіряється прокуратурою під час кримінального провадження.

Слідчі повели судово-будівельну експертизу та перевірили повноту виконаних робіт. За результатами, було установлено невідповідність якості виду бетону, який використовувався під час укладання залізничних конструкцій в тротуарних блоках та блоках центрального огородження на мосту.

Крім того, виявили невідповідність проектно-кошторисної документації металевих шрумерів, які закладалися у залізо-бетонних конструкціях. Як це вплине на довготривалість експлуатації мосту – поки невідомо.

Загалом сума збитків склала 10 мільйонів 73 тисячі гривень.

Як зазначається, вчора стало відому про підозру двох директорів ТОВ, а саме генпідрядника та субпідрядника, які були задіяні у проведенні ремонтних робіт на Центрального мосту, у розтраті бюджетних коштів. Їм інкримінується стаття 191 частина 5, тобто привласнення бюджетних коштів у особливо великих розмірах через зловживання власними обов’язками. Слідчі подали клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Понад 10 мільйонів гривень були виведені на рахунок фіктивних підприємств. Наразі вдалося встановити особи директорів цих ніби існуючих підприємств. Вони стверджують, що доступу до кошті не мали та у фінансовій махінації участі не брали.

Згідно зі статтею, генпідряднику та субпідряднику загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі. Крім того, ці директорі мають причетність до будівництва інших об’єктів, за фактом яких також відкрито кримінальні провадження.

«Службові особи Дніпровської міськради сприяли розслідуванню, надавали доступ до документів, які були потрібні для встановлення істини», - підкреслив заступник прокурора Дніпропетровської області та начальник управління Роман Токар.

Раніше повідомлялося, що на мосту проводились інженерні роботи з установки поручневого огородження, деформаційних швів та опор під освітлення та електротранспорт.

Нагадаймо, що Центральний міст розширили більш ніж на 3 метри.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...