App Store Google Play

Сучасні технології та якісне водозабезпечення: закордонні партнери поділилися досвідом з обласними комунальниками

09.02.2018 16:00
Сучасні технології та якісне водозабезпечення: закордонні партнери поділилися досвідом з обласними комунальниками

У рамках XIII Міжнародної науково-практичної конференції «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення - стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України», що проходив 7-9 лютого у місті Яремче, Дніпропетровською обласною радою та керівниками водоканалів, під головуванням заступника голови ДОР Валерія Безуса було проведено круглий стіл: «Розвиток територіальних відділень Асоціації «Укрводоканалекологія», повідомляє Дніпроград.

Під час заходу були підняті актуальні питання забезпечення якісного та ресурсозберігаючого водозабезпечення, результат обговорень яких був спрямований на впровадження енергозберігаючих технологій та обмін практиками.

Окрім цього, Валерій Безус анонсував проведення Конференції у березні 2018 року у Дніпрі, яка буде присвячена відкриттю  регіонального відділення Асоціації «Укрводоканалекологія» на базі Дніпропетровської області.

Під час Форуму, заступник голови облради Валерій Безус також зустрівся з керівниками національних водопровідних асоціацій Європи. У ході спілкування очільники обмінялися досвідом та обговорили оптимальні моделі щодо покращення водопостачання й водовідведення у галузі ВКГ Дніпропетровського регіону та скорочення енергоспоживання у роботі підприємств.

Дніпровська делегація відвідала і спеціалізовану виставку «Сучасні технології та обладнання для модернізації водопровідно-каналізаційного господарства», яка пройшла у рамках Форуму, а також інші заходи, які були спрямовані на обмін досвідом, усунення бар'єрів у спілкуванні керівників та спеціалістів різних рівнів, розбудову творчого потенціалу, прискорення пошуку правильних рішень.

Загалом, у заході взяли участь близько 300 осіб. Зокрема політики, керівники органів місцевого самоврядування, бізнесу, професійних асоціацій з Польщі, Німеччини, Австрії та інших країн Європи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...