App Store Google Play

«Читай місто»: у дніпровській бібліотеці стартувала виставка італійського архітектора

09.02.2018 11:00
«Читай місто»: у дніпровській бібліотеці стартувала виставка італійського архітектора

Вчора, восьмого лютого, у Центральній міській бібліотеці відбулось урочисте відкриття виставки італійського архітектора Фабіо Баріларі під назвою «Читати місто». Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Ця виставка - художня інтерпретація знакових будівель бібліотек і об’єктів урбаністичної культури Німеччини від італійського архітектора Фабіо Баріларі, яка містить у собі 36 робіт.

Виставка «Читати місто» експонується в рамках проекту «Мова. Культура. Німеччина» за підтримки Гете-Інституту  в Україні. Дніпровська Центральна міська бібліотека як офіційний партнер Гете-Інституту отримала можливість презентувати виставку в Дніпрі. Також начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов зазначив, що місто Дніпро перше в Україні отримало нагоду прийняти та провести дану виставку.

«В центрі уваги «Читати місто» - бібліотеки, в даному випадку бібліотеки Німеччини. У цій серії робіт італійських архітектор виражає думку, що бібліотека у сучасному світі – центр тяжіння. Центр тяжіння інтелектуальної думки, громади, збору найбільш прогресивних людей, креативних думок. Це, свого роду реклама бібліотечної справи», - розповідає Євген Хорошилов.

До кожної роботи Фабіо Баріларі, яка представлена в даній експозиції, можна прочитати опис бібліотеки та відношення відвідувачів до неї, проаналізувати та побачити відмінності кожної. Усіх небайдужих та зацікавлених у розвитку міста дніпрян закликають відвідати виставку «Читати місто» та насолодитися чудовими роботами італійського архітектора.

Дана виставка триватиме протягом двох місяців у Центральній міській бібліотеці, що за адресою вул. Воскресенська, 23. Вхід вільний.

Нагадаймо, що у Дніпрі обрали переможців конкурсу «Миттєвості Архітектури Дніпро-2017».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...