App Store Google Play

У Дніпрі нарешті з'явиться вулиця Степана Бандери?

08.02.2018 12:00
У Дніпрі нарешті з'явиться вулиця Степана Бандери?

У Дніпрі з'явитья вулиця Степана Бандери. З такою ініціативою до комісії з питань перейменування, яка проведе засідання вже сьогодні, звернувся народний депутат Андрій Денисенко.

Політик пропонує назвати іменем Провідника вулицю, що розташована на Полтавському шляху на виїзді з Дніпра - нині Робкорівську.

"Робкори, тобто тогочасні журналісти, стали ланками системи партйно-радянської преси, посібниками антилюдської системи. Робочі кореспонденти сприяли роботі прокуратури, суді та інших органі режиму", - поянює Денисенко.

На закиди, що віддалена вулиця замала для такого масштабного дяча, як Бандера, нардеп зауважує, що до нього надходять звернення з проханням перейменування від громадян, як мешкають на Робкорівській. До  того ж, міська влада має намір назвати іменем Провідника центральний міст - дійсно масштабний об'єкт, що символічно зв'язує лівий і правий береги Дніпра.

Щодо існування проблем з дорожнім покриттям на нинішній Робкорівській, та інших, притаманних сучасному місту, в соцмережі вже жартують: "Бандера прийде - порядок наведе!".

Загалом на розгляд комсії з питань перейменування вулиць внесено цілу низку пропозцій: зокрема найменування і перейменування вулиць на честь героїв АТО, громадьких та культурних діячів - Миколи Плахотнюка, Івана Кавалеридзе, Атени Пашко та навіть Рональда Рейгана. Іменем останнього заступник міського голови Михайло Лисенко пропонує назвати пішохідний міст на Монастирський острів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...