App Store Google Play

У Дніпрі нарешті з'явиться вулиця Степана Бандери?

08.02.2018 12:00
У Дніпрі нарешті з'явиться вулиця Степана Бандери?

У Дніпрі з'явитья вулиця Степана Бандери. З такою ініціативою до комісії з питань перейменування, яка проведе засідання вже сьогодні, звернувся народний депутат Андрій Денисенко.

Політик пропонує назвати іменем Провідника вулицю, що розташована на Полтавському шляху на виїзді з Дніпра - нині Робкорівську.

"Робкори, тобто тогочасні журналісти, стали ланками системи партйно-радянської преси, посібниками антилюдської системи. Робочі кореспонденти сприяли роботі прокуратури, суді та інших органі режиму", - поянює Денисенко.

На закиди, що віддалена вулиця замала для такого масштабного дяча, як Бандера, нардеп зауважує, що до нього надходять звернення з проханням перейменування від громадян, як мешкають на Робкорівській. До  того ж, міська влада має намір назвати іменем Провідника центральний міст - дійсно масштабний об'єкт, що символічно зв'язує лівий і правий береги Дніпра.

Щодо існування проблем з дорожнім покриттям на нинішній Робкорівській, та інших, притаманних сучасному місту, в соцмережі вже жартують: "Бандера прийде - порядок наведе!".

Загалом на розгляд комсії з питань перейменування вулиць внесено цілу низку пропозцій: зокрема найменування і перейменування вулиць на честь героїв АТО, громадьких та культурних діячів - Миколи Плахотнюка, Івана Кавалеридзе, Атени Пашко та навіть Рональда Рейгана. Іменем останнього заступник міського голови Михайло Лисенко пропонує назвати пішохідний міст на Монастирський острів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...