App Store Google Play

Керівники обласних підприємств водопровідно-каналізаційної галузі взяли участь у міжнародному форумі

08.02.2018 15:20
Керівники обласних підприємств водопровідно-каналізаційної галузі взяли участь у міжнародному форумі

Делегація у складі керівництва водоканалів Дніпропетровщини на чолі із заступником голови облради Валерієм Безусом взяли участь в ХІІІ Міжнародній науково-практичній конференції ,,Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України”,що проходить у м.Яремче. Даний захід дозволить членам делегації отримати позитивний досвід ефективного управління водопровідно-каналізаційними підприємствами, повідомляє Дніпроград.

З 7 по 9 лютого в у м.Яремче, проходить І Міжнародний господарський Форум ,,Smart-city та екосистема” в рамках якого відбулася XIII Міжнародна науково-практична конференція ,,Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення - стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України”. До складу делегації від Дніпропетровської області ввійшли заступник голови облради Валерій Безус та керівники водоканалів регіону.

Програма форуму була присвячена обговоренню найактуальніших тем у водопровідній галузі та ознайомленню учасників з інноваціями в міській інфраструктурі, технологіями енергозбереження та відновлюваних джерел енергії, сучасним обладнанням водопостачання та водовідведення.

Форум передбачав панелі, які були присвячені Стратегії розвитку водопровідно-каналізаційного та житлово-комунального господарств України, нормативно-правовому забезпеченню, сучасним технологіям та інвестиціям у ВКГ. У ході спілкування спікери обговорили проблеми й виклики які стоять перед даною галуззю та шляхи їх подолання.

Члени Дніпровської делегації не тільки ознайомлюються із провідними технологіями у сфері водопостачання, а й отримують практичні поради під час спілкування з іншими учасниками міжнародного форуму.

Нагадаємо, що Дніпропетровська область перша в Україні запровадила стратегію розвитку енергоефективності та відновлювальних джерел енергії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...