App Store Google Play

У Дніпрі проспект Яворницького може стати довшим на півкілометри

07.02.2018 17:40
У Дніпрі проспект Яворницького може стати довшим на півкілометри

У Дніпрі хочуть побудувати будинок-міст над Набережною. Це дозволить подовжити бульвар проспекту Яворницького від Монумента Слави приблизно на 550 метрів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Днепр вечерний".

Керівник проекту Вадим Козлов розповів, що ідея побудови пішохідної частини над Набережній виношувалася з 1990 року. Саме тоді дніпропетровські архітектори Леонід Супонін, Ігор Задоя і Вадим Козлов розробили і в 1991 році запропонували свій проект. Він включав будинок-міст, по якому була прокладена пішохідна частина, а під нею перебувала кінцева станція метро.

Проект був прийнятий, але до будівництва справа так і не дійшла. Тим більше, що і сам проект метро змінився, від кінцевої станції в тому місці відмовилися, і гілка пішла в сторону Південного вокзалу.

Проте у 2016 році ідею підхопив іспанський архітектор Рікардо Боффілло-молодший. В результаті митці створили спільний проект Bartolomeo Resort town. Проект комплексу передбачає будівництво п'яти висотних будівель.

У травні 2017 року він був представлений на суд широкій публіці, а в серпні почалося його втілення. На даний момент у одній з п'яти веж, що становлять комплекс, вже збудували чотири поверхи, ще для однієї залитий фундамент.

Здати їх в експлуатацію планують в кінці 2018 року.

Але проект самого будинку-моста через нормативні та юридичні тонкощі затверджений не був, хоча місце для його приєднання до споруджуваного комплексу передбачено.

І тепер, за словами Вадима Козлова, всі перешкоди подолані і нічого не заважає його появи. Залишилося «пройти» містобудівну раду.

Відомо, що довжина будинку-моста складе приблизно 550 метрів, зверху якої буде прокладена пішохідна алея, під нею будуть перебувати комерційні приміщення. 

Доля проекту вирішиться в лютому-березні на найближчому засіданні містобудівної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...