App Store Google Play

У Дніпрі колишні чекісти та міліціонери разом із «радянськими офіцерами» вимагали у Гройсмана підвищення пенсії

07.02.2018 14:20
У Дніпрі колишні чекісти та міліціонери разом із «радянськими офіцерами» вимагали у Гройсмана підвищення пенсії

Сьогодні, 7 лютого, під будівлею облради зібралося до 200 людей похилого віку, які називали себе пенсіонерами-силовиками. Мітингарі прийшли до держустанови із вимогою підвищити їм пенсії, адже вони «кров’ю і потом» відслужили десятки років у складі силових структур СРСР. Про це з місця події повідомляє Дніпроград.

Всі присутні на мітингу в унісон твердили, що наразі їм неможливо вижити на пенсію у 1600 грн і що це є злочином з боку влади. Також вони зазначили, що індексація їхніх пенсій не проводилася вже майже 10 років.

Своє невдоволення «силовики» виразили написами на банерах «знову нас влада кинула», «Гройсман, хто буде вас захищати, як не силовики» тощо.

Цікаво, що на мітингу були і представники організації «Союзу офіцерів Дніпропетровщини», яких пов’язують із раніше забороненою судом антиукраїнською організацією «Союзом радянських офіцерів», члени якої на початку 2014 активно виступали проти України та закликали Росію «забрати Дніпро у своє лоно». 

Чому люди, які виступали проти української держави у 2014 році, сьогодні вимагають у неї підвищення пенсії – невідомо. Окрім цього, деякі із мітингарів відкрито заявляли, що нинішня влада незаконна, але і це не заважає їм вимагати гроші від держави. 

Нагадаємо, що 3 жовтня 2017 року рішенням Дніпропетровського обласного апеляційного суду була відхилена апеляція щодо заборони діяльності організації "Союз радянських офіцерів", члени якої навесні 2014 відкрито закликали прийти у Дніпро Росію та брали участь у "урочистому" піднятті прапору держави-агресора біля міськради. 

Але як бачимо, не зважаючи на заборону, ватажки антиукраїнського об'єднання продовжують вільно вести свою діяльність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...