App Store Google Play

Суд Кривого Рогу засудив чоловіка на три роки за наругу над прапором України

07.02.2018 15:40
Суд Кривого Рогу засудив чоловіка на три роки за наругу над прапором України

Суд засудив кривожанина, якого звинуватили в нарузі над Державним Прапором України до трьох років і одного місяця позбавлення волі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Перший міський".

Таке рішення ухвалила суддя Світлана Ткаченко. Наразі підсудний Колесніков проведе за гратами три роки. Це перше судове рішення по нарузі над державним прапором в Кривому Розі.

Сьогодні вранці, відбулося останнє слухання по справі чоловіка, який спаплюжив прапор України. На ньому допитали свідка, яка кілька разів не була в суді. Жінка розповіла, що підсудний заліз на парапет і погрожував зістрибнути вниз, будучи п'яним.

Сам Євген розповів, що зірвав прапор, оскільки на парапеті йому нема за що було триматися, і він вхопився за державний стяг. Подальші дії він пояснити не зміг, свою вину визнав частково.

Прокурор наполягав на позбавленні волі, оскільки в діях Колеснікова вбачався злий умисел. Відзначимо, підсудний раніше мав проблеми з законом і був засуджений умовно на три роки за крадіжку з випробувальним терміном, який порушив.

Суддя Ткаченко прийняла рішення про те, що обвинувачений проведе за гратами два роки за осквернення прапора і ще рік - по які відбуття покарання, яке було у нього умовним. Вирок вступить в силу через 30 днів після оголошення.

Нагадаємо, що дев'ятого вересня минулого року, у Кривому Розі двоє п’яних містян зірвали державний прапор України і поглумилися над ним. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...