App Store Google Play

Дніпровські вокзали планують вивести на самоокупність

07.02.2018 17:00
Дніпровські вокзали планують вивести на самоокупність

Протягом 2018 року «Укрзалізниця» планує створити нову компанію, яка буде займатися виключно обслуговуванням залізничних вокзалів країни. Ці зміни, зокрема, і торкнуться двох залізничних вокзалів у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на abcnews.

Формування єдиного оператора з управління вокзалами пройде як частина внутрішніх організаційних змін структури компанії.

"У нас величезна кількість вокзалів - як у великих містах, так і в маленьких. Ми маємо намір виділити все їх в окрему компанію, оператора, який буде централізовано займатися управлінням вокзалами, включаючи передачу в оренду або концесію", - зазначив керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

Чиновник пояснив, що подібна практика успішно реалізована в деяких європейських державах, починаючи від Іспанії, Німеччини, і закінчуючи нашими сусідами, Польщею.

«На сьогодні вокзальне господарство "Укрзалізниці" є збитковим, доходи отримують лише від здачі в оренду частини комерційних площ, а витрати на утримання величезні. Нашим завданням є вивести за кілька років вокзальний комплекс на самоокупність», - додав Кравцов.

Виділення вокзального оператора в структурі "Укрзалізниці" планується до кінця 2018 року. А вже ближче до літа буде запущено проекти з передачі комерційних приміщень на вокзалах в оренду через систему Prozzoro. 

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про програму реконструкції Привокзальної площі і доріг у Дніпрі, що ведуть до автовокзалу і в бік самої площі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...