App Store Google Play

Дніпровські вокзали планують вивести на самоокупність

07.02.2018 17:00
Дніпровські вокзали планують вивести на самоокупність

Протягом 2018 року «Укрзалізниця» планує створити нову компанію, яка буде займатися виключно обслуговуванням залізничних вокзалів країни. Ці зміни, зокрема, і торкнуться двох залізничних вокзалів у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на abcnews.

Формування єдиного оператора з управління вокзалами пройде як частина внутрішніх організаційних змін структури компанії.

"У нас величезна кількість вокзалів - як у великих містах, так і в маленьких. Ми маємо намір виділити все їх в окрему компанію, оператора, який буде централізовано займатися управлінням вокзалами, включаючи передачу в оренду або концесію", - зазначив керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

Чиновник пояснив, що подібна практика успішно реалізована в деяких європейських державах, починаючи від Іспанії, Німеччини, і закінчуючи нашими сусідами, Польщею.

«На сьогодні вокзальне господарство "Укрзалізниці" є збитковим, доходи отримують лише від здачі в оренду частини комерційних площ, а витрати на утримання величезні. Нашим завданням є вивести за кілька років вокзальний комплекс на самоокупність», - додав Кравцов.

Виділення вокзального оператора в структурі "Укрзалізниці" планується до кінця 2018 року. А вже ближче до літа буде запущено проекти з передачі комерційних приміщень на вокзалах в оренду через систему Prozzoro. 

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про програму реконструкції Привокзальної площі і доріг у Дніпрі, що ведуть до автовокзалу і в бік самої площі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...