App Store Google Play

Юрій Вілкул намагається оштрафувати жінку з інвалідністю за забруднення підлоги Криворізької міськради візком

06.02.2018 08:00
Юрій Вілкул намагається оштрафувати жінку з інвалідністю за забруднення підлоги Криворізької міськради візком

Міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул намагається оштрафувати жінку з інвалідністю за забруднення підлоги міськради візком, на якому вона заїхала в сиру погоду. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт «УКРОП».

Як зазначається, цими вихідними народний депутат України Віталій Купрій провів особистий прийом громадян. Особливу увагу парламентаря привернуло звернення Олени Переліт. Місцева мешканка – інвалід першої групи, пересувається на візку.

Жінка активно бореться за права схожих на неї людей, які не можуть залишати свої квартири, оскільки їхні під‘їзди необладнані пандусами. Саме з проханням посприяти в їхньому встановленні жінка звернулася до народного депутата.

Під час розмови Олена Переліт повідомила про те, як влада порушує права людей із обмеженими можливостями. Так, восени вона заїхала до будівлі міської ради і отримала адміністративний протокол, згідно з яким мала сплатити 750 гривень за те, що її інвалідний візок залишив брудний слід на підлозі. А згодом до неї додому завітав представник міського голови, який погрожував жінці й вимагав сплатити штраф.

За результатами розмови, Віталій Купрій прийняв рішення підготувати низку звернень до міськради Кривого Рогу стосовно облаштування будинків міста пандусами та з’ясувати обставини щодо кричущого випадку, який стався з Оленою Переліт.

«Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул намагається оштрафувати громадську активістку за те, що вона заїхала до міськради на інвалідному візку в сиру погоду! Міська влада Кривого Рогу порушує права людей із обмеженими можливостями. Вимагаю від Юрія Вілкула зупинити цькування людей із обмеженими фізичними можливостями, забезпечити їхні будинки, а також будинки органів влади належними пандусами. Від начальника поліції вимагаю провести службове розслідування і притягнути до дисциплінарної відповідальності поліцейських, які порушили права Олени, а також відкрити кримінальне провадження та притягнути до відповідальності підлеглого Юрія Вілкула, який вимагав 750 гривень штрафу», – наголосив парламентар.

Раніше повідомлялося, що у Кривому Розі соцдопомогу отримали чиновники із десятками тисяч доларів на рахунках.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...