App Store Google Play

У Дніпрі відроджують міську флотилію моряків та річковиків

06.02.2018 08:30
У Дніпрі відроджують міську флотилію моряків та річковиків

У Дніпрі починають відроджувати комунальний позашкільний навчальний заклад «Міська флотилія моряків та річковиків», яким десятиліттями ніхнто не займався, що призвело до ганебних наслідків – база на воді була майже зруйнована. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради Дніпра.

Під час перевірок виявили, що теоретичні знання вихованці навчального закладу отримували в одному приміщенні (вул. Володимира Мономаха, 17), а практичні заняття на воді проходили на річковій базі (вул. Набережна Перемоги, 5 Д). Розміщення двох локацій закладу далкеко одна від одної спричиняло незручності для вихованців та їхніх батьків.

У зв'язку із цим прийняли рішення про об'єднання двох точок закладу в одну. Флотилії надали більше приміщення біля її водної бази. На реконструкцію останньої у бюджеті міста на 2018 рік запланували 2,5 млн грн.

На першому етапі проекту відремонтують причал, навіс для зберігання човнів, будівлю для зберігання інвентарю та матеріалів для занять, літню зону для теоретичних занять. Тобто для відродження та розвитку флотилії вжили усіх необхідних заходів.

На постійній основі флотилію відвідують близько 500 вихованців. Також заняття проходять на базі шкіл міста. Діти займаються в 11 гуртках: юний моряк, старшина-моторист, комп'ютер і море, юний патріот, комп'ютерні технології, морське багатоборство, вітрильний спорт, духовий оркестр, естрадно-симфонічний оркестр, студія морського та спортивного танцю, хореографічний гурток «Бриз».

Більшість цих гуртків ще у жовтні 2017 року було переведено до Міського палацу дітей та юнацтва. У будівлі флотилії на вул. В. Мономаха, 17 залишився лише хореографічний гурток «Бриз». Йому виділили залу у новому приміщенні, яка більша за попередню.

Будівля на вулиці Мономаха перебуває на балансі департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. Рішення про її подальшу долю ще не вирішено.

Нагадаймо, що для школярів Дніпра стартував курс навчань з тактичної медицині від КП «Патріот».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...