App Store Google Play

У Дніпрі невідомі у балаклавах “рейдернули” будівлю благодійної християнської місії

06.02.2018 10:20
 У Дніпрі невідомі у балаклавах “рейдернули” будівлю благодійної християнської місії

Днями у Дніпрі невідомі озброєні люди, які представилися охоронною фірмою “Гайдамак” здійснили рейдерське захоплення будівлі, яка належить засновнику благодійної місії милосердя, яка займається допомогою постраждалим від війни українцям. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Сергій Косяк, передає Дніпроград.

“Прикриваючись фальшивими документами, оформленими через підставних осіб, чорних юристів і нотаріусів, рейдери силою захопили будівлю, незаконно вилучили документи, орг та побутову техніку місії і фірми власника будівлі, запечатали його кабінет. Силою, залякуваннями і маніпуляціями змушували орендарів підписувати договір оренди, на нібито “нового власника”. Патруль поліції, викликаний на захоплення ніяк не реагував, прокуратура відмовляється реєструвати правопорушення”, - написав Сергій Косяк.

Як зазначається у повідомленні, будівля знаходиться за адресою вул. Шмідта, 4.

За словами Сергія, ця група систематично “віджимає” нерухомість по всьому місту, на її рахунку вже 36 подібних випадків. Також Сергій Косяк опублікував фото, на яких, за його словами, зафіксовано начальника охоронної фірми “Гайдамак” та автомобіль, на якому приїхали озброєні рейдери.
 
 

Благодійна місія, очолювана Євгенієм Білецьким, вже протягом чотирьох років допомагає як мирним жителям Донбасу, так і постраждалим українським військовослужбовцям.

“Люди які стоять за цією фальшивкою давно забули про Бога і про справедливість. Друзі, колеги, партнери я кличу до Вас з проханням молитися за цю ситуацію, і якщо є можливість допомогти словом чи ділом!", - зазначив постраждалий керівник християнської місії.

Окрім цього, допомогти вирішити ситуацію закликає і сам автор допису.

“Прошу громадськість і журналістів досліджувати і надати справі розголосу. Якщо є юристи, пишіть в личку, Ознайомлю з усіма подробицями справи. По можливості максимальний репост”, - підсумував Сергій Косяк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...