App Store Google Play

Мешканці Січеславщини дедалі більше захворюють на грип та ОРВІ

06.02.2018 15:00
 Мешканці Січеславщини дедалі більше захворюють на грип та ОРВІ

За останній тиждень на Січеславщині різко зросла кількість хворих на грип та ОРВІ. Кількість хворих вже перевищила показники минулого року. Більшість хворих — діти, у зв’язку з чим на території області масово закривають на карантин класи та цілі школи. Про це сьогодні, 6 лютого, під час прес-конференції повідомила Олена Кузьменко, керівник відділення організації епідеміологічних досліджень Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ, передає Дніпроград.

За останній тиждень захворюваність зросла на 16%. Всього по області було зареєстровано понад 20 тисяч випадків захворювання проти 17 тисяч - на попередньому. Разом з тим, показник захворюваності по області нижче епідемічного порогу на 26%, але вище за показник минулого року", - зазначила фахівець.

Переважна частина хворих — діти до 17 років, їхня частка серед пацієнтів складає аж 76%. Внаслідок цього, в деяких школах оголошено тимчасові канікули.

Окрім цього, Олена Кузьменко повідомила, що наразі все ж спостерігається п
еревищення епідеміологічного порогу в окремих районах області. Мова йде про Жовті Води, Кривий Ріг, Кам’янське, Нікополь, Юріївку.

Окрім цього, медики вкотре нагадують про необхідність постійної профілактики захворювань. У разі виявлення симптомів грипу людина має одразу звернутися до лікаря по допомогу, адже грип — дуже серйозна хвороба, яка без належного лікування може призвести до небезпечних ускладнень.

Нагадаємо, що раніше міський голова Дніпра особисто перевірив медзаклади міста аби оцінити їх готовність до боротьби з епідеміями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...