App Store Google Play

У Дніпрі вивозити сміття буде нове комунальне підприємство

05.02.2018 09:00
У Дніпрі вивозити сміття буде нове комунальне підприємство

У Дніпрі міська влада відмовляється від послуг вивезення сміття компанії "Дніпрокомунтранс". Вже у травні з'явиться нове комунальне підприємство, яке буде займатися вивозом твердих побутових відходів і стежити за станом сміттєвих баків. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів заступник міського голови Михайло Лисенко.

Заступник очільника Дніпра наголосив, що міська влада активно вирішує проблему переповнених сміттєвих баків у багатьох подвір'ях міста. Про нездатність підрядника виконувати свої прямі обов'язки стало зрозуміло ще в вересні 2017 року. Тоді з бюджету міста було виділено 6 мільйонів гривень на доукомплектацию і допомогу компанії "Дніпрокомунтранс" з тією умовою, що підрядник в найкоротші терміни виправить ситуацію.

"На нараді керівництво "Днепркоммунтранса" повідомило, що у них існує гостра нестача коштів, через це компанія не може нормально функціонувати та впоратися зі сміттям. У той же день було прийнято рішення про виділення необхідних коштів в повному обсязі, за рахунок яких вони могли поповнити своє, з їх слів, важке становище. Після виділення 6 мільйонів гривень ситуація не покращилася, а ще більше погіршилася", - розповів Лисенко.

Незважаючи на виділені кошти, компанія "Дніпрокомунтранс" навіть спробувала підвищити тарифи на вивіз сміття для населення.

"Протягом довгого часу ми просили замінити сміттєвози, які вже розпадаються, відремонтувати тисячі контейнерів, які стоять по місту будь-де і без коліс. Але наші слова були проігноровані. Тому підвищити тариф ми їм не дозволили", - наголосив заступник Філатова.

Щоб надалі не залежати від недбайливих підрядників, мерія Дніпра прийняла рішення створити окреме комунальне підприємство, яке буде займатися вивозом сміття.

"Ми вирішили створити комунально підприємство, яке буде займатися вивозом ТПВ в місті Дніпро. Станом на сьогоднішній день, завершуються процедури для придбання 6 тисяч сучасних контейнерів і 29 сміттєвозів. Комунальне підприємство запрацює в кінці-середині травня. До цього періоду будемо дуже старатися, щоб ситуація більше не загострювалася", - заявив Лисенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...