App Store Google Play

Обстеження за допомогою сучасного томографу у лікарні Мечникова пройшли вже 2,5 тисячі людей

05.02.2018 12:20
Обстеження за допомогою сучасного томографу у лікарні Мечникова пройшли вже 2,5 тисячі людей

Обстеження за допомогою томографу у лікарні ім. Мечникова пройшли вже 2,5 тисячі людей. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, сучасний пристрій працює у медзакладі майже півроку.

«За завданням Президента України Петра Порошенка осучаснюємо лікарні – відкриваємо нові, капітально ремонтуємо вже існуючі. Закуповуємо для них сучасне медобладнання. Усе – для комфорту та якісного лікування пацієнтів Дніпропетровщини, – зазначив Валентин Резніченко. – Нині за допомогою сучасного томографу у лікарні ім. Мечникова обстежили вже 2,5 тисячі людей».

В обласній лікарні ім. Мечникова – комп’ютерний томограф Optima CT660. Він дозволяє виявляти надскладні кардіохвороби, захворювання судин головного мозку, внутрішніх органів, кінцівок, а ще – більш точно планувати операції. На томографі видно органи у 128-ми розрізах. Це вдесятеро більше, ніж на інших моделях. Сама процедура – безболісна й безпечна, результат – точний і швидкий, запевняють медики.

«Обстеження за допомогою цього томографу – дуже затребувані. Пристрій працює з ранку до ночі, – наголосив головний лікар медзакладу Сергій Риженко. – Послуги такого медобладнання – для пацієнтів, які мають направлення від лікаря».

У 2017-му для лікарень Дніпропетровщини обласним коштом придбали близько півсотні одиниць обладнання. Це інкубатори для новонароджених, апарати штучного дихання, ангіографи, томографи, серед яких – і томограф для лікарні ім. Мечникова.

Щороку поліклініка обласної лікарні ім. Мечникова приймає понад 300 тисяч пацієнтів. У стаціонарі лікуються близько 40 тисяч людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...