App Store Google Play

Допомога переселенцям, ідентифікація загиблих воїнів: як розподілили обласний бюджет

05.02.2018 19:00
Допомога переселенцям, ідентифікація загиблих воїнів: як розподілили обласний бюджет

Депутати бюджетної комісії обласної ради проголосували за декілька важливих фінансових спрямувань, серед яких допомога переселенцям, ідентифікація загиблих бійців, реконструкції доріг, навчальних закладів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Як зазначається, важливою є допомога переселенцям. 2 мільйона 150 тисяч гривень виділять на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги та за тимчасове проживання внутрішньо переміщених осіб у  Дніпрі.

Більше 6 мільйонів гривень спрямували на виконання лабораторних досліджень у бюро судово-медичної експертизи. Ці гроші допоможуть у процесі ідентифікації загиблих бійців на Сході України.

За рахунок передачі субвенцій з місцевих бюджетів області було збільшено обласний бюджет на загальну суму понад 62 мільйона 870 тисяч. Більшість цих коштів спрямували на найбільш важливі об’єкти будівництва в області.

47 мільйонів гривень виділили на співфінансування інвестиційних проектів, а саме на: реконструкцію частини будівлі загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів - академічного ліцею №15 у Кам’янському - 1 500 000 гривень; будівництво НВК на території КЗ "Середня загальноосвітня школа № 27 у місті Кам'янське – 18 500 000 гривень; реконструкцію 5-ти квартирного житлового будинку під дошкільний навчальний заклад у селі Вільне Новомосковського району – 5 000 000 гривень; реконструкцію Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів під НВК, Новомосковського району – 5 000 000 гривень; реконструкцію Будинку культури в місті Перещепино – 2 000 000 гривень; будівництво спортивно-оздоровчого комплексу у смт Слобожанське – 15 000 000 гривень.

Один з пріоритетних напрямків, як і завжди, - дороги. 4 500 000 гривень спрямували на забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг у населених пунктах (ОТГ Троїцька – 1000 000 грн, місто Марганець – 1 500 000 гривень та місто Кам’янське – 2 000 000 гривень).

«Стратегія ефективного бюджету – це наш головний пріоритет. Вчасне формування, продуктивне розподілення грошей є запорукою стабільного розвитку області. Бюджет цього року ми прийняли ще 2 місяці тому, що дозволяє нам якнайшвидше розпочати усі заплановані будівництва реконструкції та реалізації важливих проектів», - зазначив голобласної ради Гліб Пригунов.

Раніше повідомлялося, що обласний бюджет Січеславщини дозволить вирішити важливі питання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...